Akşener Denizli ve Aydın'da

Akşener Denizli ve Aydın'da
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, il başkanlığı binaları açılış programları için Denizli ve Aydın'da vatandaşlarla bir araya gelecek.

İYİ Parti'de teşkilatlanma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda programına aralıksız devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, sıradaki durağı ise Denizli ve Aydın. 

İl başkanlıkları binalarının açılışı için vatandaşlarla bir araya gelen Meral Akşener'in Denizli ve Aydın programı 10 Şubat 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Akşener'in Denizli ve Aydın programları şöyle:

10 Şubat Cumartesi günü saat 11:00' Çınar Yeni Cami arkasındaki Denizli İl Başkanlığı binası açılışı.

Saat 15:00'da Adnan Menderes bulvarı Kırmızı Minareli Cami yanındaki  Aydın İl Başkanlığı binası açılış programı.

Meral Akşener'i misafir edecek olan Denizli İl Teşkilatı:

KURUCULAR VE İL YÖNETİMİ

Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk, Abdurrahman Karaman, Ahmet Er, Ali Tavaslıoğlu, Alime Güngör, Alpaslan Engin Çakır, Aysun Ekmekçi, Ayşe Çelik, Ayşe Dayıoğlu, Ayşe Gürler, Ayşe Tomaşoğlu, Ayşen Yozgat, Bayram Can Çapar, Bekir Karaca, Bekir Kaymakçı, Bilal Akgün, Bilal Çelikel, Bülent Müftüoğlu, Cemalettin Baydar, Cemil Budak, Cevdet Çokakoğlu, Cumhur Güner, Engin Nikbay, Ergün Mercan, Erhan Yenikuyu, Faruk Alyaz, Fatih Coşkun, Fatih Uyar, Fehmi Zor, Fikret Çınar, Fikret Uzkuç, Gani Şimşek, Gazi Aytan, Gülümser Gökçe Acar, Hakan Orhan, Halit Tuna, Hasan Akgün, Hasan Cihan, Hasan Hüseyin Bozkurt, Himmet Kaynak, Hüseyin Ay, Hüseyin Erol, Hüseyin Köseoğlu, Hüseyin Özdemir, İbrahim Afatoğlu, İbrahim Sabuncuoğlu, İlkay Özek, İlmi Köse, Jale Akıncı, Kerem Karalp, Keziban Çağ, Mehmet Ali Urgancı, Mehmet Büker, Mustafa Çobanoğlu, Mustafa Ertuğ Kaya, Mustafa Geryüz, Mustafa Girgin, Mustafa Kemal Şahan, Mustafa Sabuncuoğlu, Namık Demirci, Nazife Güneş, Nazmi Tekin, Neşe Gümüş, Nevin Öz, Nihan Cihan Özden, Nuray Pakatcı, Orhan Düztabanoğlu, Orhan Yağcıoğlu, Önder Kapusuz, Özer Tunçtürk, Özgür Nalbant, Özkan Bosun, Özlem Savi Akgün, Pelin Çetinalp, Raziye Akışık, Rifat Akgül, Salih Katrancı, Seçil Akçan, Selami Akdağ, Sertaç Sarıaslan, Suat Küçüker, Sultan Pişken, Şahin Cengiz, Şefik Süzgün, Şirin Ertuğrul, Şükran Aydın Koçlu, Tezcan Çakmak, Tuncay Arslan, Tutgun Özel, Tülay Kazanoğlu, Türkay Berberoğlu, Uğur Çizmecioğlu, Ünal İncegür, Veli Çıtışlı, Yahya Gençoğlu, Yalçın Bedel, Yasemin Balcı, Yücel Yılmaz, Zeki Selamet.

İLÇE BAŞKANLARI

Babadağ İlçe Başkanı Ayşen Yümsek, Baklan İlçe Başkanı Hasan Ali Orhan, Beyağaç İlçe Başkanı İsmet Şener, Bozkurt İlçe Başkanı Meral Kocaman, Buldan  İlçe Başkanı Mehmet Tuğrul, Çal  İlçe Başkanı Süleyman Semerci, Çameli İlçe Başkanı Mustafa Süslü, Çardak İlçe Başkanı Memiş Yöntem, Çivril İlçe Başkanı  İsmail Çorbacıoğlu, Güney İlçe Başkanı Serdar Tapalı, Merkezefendi İlçe Başkanı  Şule Türkarslan, Pamukkale İlçe Başkanı Adem Süpçin, Sarayköy İlçe Başkanı Pervin Pamukçu, Serinhisar İlçe Başkanı İlhan Dokumacı, Tavas İlçe Başkanı Bekir Yakıt, Acıpayam İlçe Başkanı İbrahim Kılıç, Kale ilçe Başkanı Murat Soyluer.

Meral Akşener'i misafir edecek olan Aydın İl Teşkilatı:

KURUCULAR VE İL YÖNETİMİ

Aydın İl Başkanı Recep Taner, Ahmet Akşit, Ahmet Ertürk, Ahmet Pehlivan, Ahmet Yörük, Ali Gilik, Ali Gökçe, Ali Sert, Alparslan Akşit, Altan Altunsoy, Arif Mutlu, Ayça Öztürk, Aydın Zeytin, Aysun Avkan, Ayşe Şenay, Betül Akçanal, Birsen Aydemir, Buket Saran, Burhan Önel, Bülent Burmaoğlu, Cavit Tığ, Cengiz İnce, Cihat Öztürk, Elif Karakuş, Ercan Demirkapı, Ercan Güngör, Ercüment Çevli, Erhan Turan, Ertuğrul Bağcı, Eşref Yıldırım, Eyüp Burhan, Faruk Sarıoğlu, Fatih Arslan, Fatih Şengel, Fatoş Burhan, Fevzi Köse, Filiz Toral, Gülcan Toprak, Gülhan Y. Kaleli, Gültekin Soysal, H. İbrahim Aktemur, Harun Pehlivan, Hasan Çetinbaş, Hasan Pehlivan, Hülya Yeniev, Hülya Onat, Hüseyin Gencer, İbrahim Çakır, İlker Bafalı, İrfan Kundakçı, İsmail Gece, Kadriye Demir, Kemal Pamuk, Koray Çağlayan, Mehmet Baydur, Mehmet Kırşehirli, Mehmet Niçin, Mehmet Yiğit, M. Akif Yılmaz, M. Nedim Cuman, M. Zeki Koray, Mesule Mucan, M. Lale Budaklı, Muhterem Öztürk, Murat Saltık, Murat Baştürk, M. Kutsal Öztemel, Mustafa Çakır, Mustafa Seven, M. Taner Ceylan, Muzaffer Alkan, Müesser Özer, Nalan Filiz, Nami Duru, Nuran Hoş, Nurcan Aktaş, Okan Adıgüzel, Okan Ünlü, Ömer Eru, Ömur Uzun, Özlem Bayam, Özlem İrik, Reşat Sinan, Sabri Küçük, S. Şafak Akdoğan, Sebile Gencer, Seçkin Çakar, Selim Özyılmaz, Semra Yücel, Süleyman Demirci, Şebnem Ebil, Şeref Sökmez, Şevki Çıldır, Tahir Koç, Turgay Akgüller, Vedat Demir, Yaşar Çelebi, Yüksel Öztürk, Zekeriya Danyal.

İLÇE BAŞKANLARI

Bozdoğan İlçe Başkanı Birol Özsoy, Nazilli İlçe Başkanı  Kürşat Engin Özcan, Buharkent İlçe Başkanı Yusuf Vural, Karpuzlu İlçe Başkanı Veysel Kalfa, Didim İlçe Başkanı Halil Başaran, Efeler İlçe Başkanı Pınar Öncer, Kuşadası İlçe Başkanı Hayati Atlı, Söke İlçe Başkanı Şule          Tuntaş, Sultanhisar İlçe Başkanı Cihan Demirel, Çine İlçe Başkanı Mehmet Yavuz, İncirliova İlçe Başkanı Mustafa Ali Ayrancı, Kuyucak İlçe Başkanı Ömer Gürhan Kılınç, Germencik İlçe Başkanı Ender Akgün, Karacasu İlçe Başkanı Hasan Dinç, Koçarlı İlçe Başkanı Zülfikar İstek, Köşk İlçe Başkanı Gülşah Özcan.

  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş