Hainlere tepki yeri sanal âlem mi, meydanlar mı?

İsrafil K.KUMBASAR

İsimleri ‘Baskın’, ‘Ahmet’, ‘Cengiz’ve ‘Ali’ olan Türk düşmanlarının ‘Türk milleti’ adına başlattıkları ‘Ermenilerden özür diliyorum’ kampanyası, çok önemli bir gerçeği ortaya çıkardı.
‘Türk’ olmadıkları halde, ‘Türkçe’ isimlerinin arkasına saklanıp, Türk devletine ve Türk milletine hakaret eden, aşağılayan, ‘Sabetayist’ dönmeler ve ‘kripto’ artıkları, nasıl da sapır sapır ortaya dökülmeye başladılar.
Kampanyaya destek verenler listesinde ilk sıralarda yer alan ve yıllarca sizlere ‘Türk’ aydını, yazarı, sanatçısı, gazetecisi, hukukçusu, fikir adamı olarak yutturulan isimler arasında bakın kimler var:
Adalet Ağaoğlu, Ahmet İsvan, Ali Nesin, Alper Görmüş, Atilla Yayla, Aydın Engin, Ayşe Önal, Cem Özdemir, Cengiz Çandar, Cezmi Ersöz, Coşkun Aral, Deniz Türkali, Ece Temelkuran, Emine Uşaklıgil, Enis Batur, Eren Keskin, Ertuğrul Kürkçü, Fikret Başkaya, Gencay Gürsoy, Gila Benmayor, Halil Berktay, Hasan Cemal, İbrahim Kaboğlu, İhsan Dağı, Kezban Hatemi, Koray Düzgören, Lale Mansur, Mahir Günşiray, Mebuse Tekay, Mine G. Kırıkkanat, Murat Belge, Murathan Mungan, Neşe Düzel, Nilüfer Göle, Oya Baydar, Ömer Laçiner, Perihan Mağden, Pınar Selek, Ragıp Duran, Suavi Aydın, Şahin Alpay, Şanar Yurdatapan, Şerafettin Elçi, Tanıl Bora, Tarhan Erdem, Tarık Ziya Ekinci, Tuna Kiremitçi, Ümit Fırat, Ümit Kardaş, Yasemin Çongar, Yavuz Bingöl ve Yücel Sayman.
(İsimleri yanlışlıkla veya kendi bilgileri dışında konulmuş olanlar varsa, düzeltip özür dileyeceğiz.)

* * *

Ermeni diasporası tarafından planlanan ‘ihanet’ kampanyasına tepki gösteren vatan evlatları, ‘Sanalağ’da (internet) kurdukları ‘sanal adresler’ aracılığıyla karşı kampanyalar başlattılar.
Sanalağ’daki ‘www.ozurbekliyorum.com’, ‘www.sizozurdileyin.com’, ‘www.ozurdilemiyoruz.net’, ‘www.bizozurdilemiyoruz.com’, ‘www.teskayseri.org’, ‘www.toplumsalbilinc.org’ gibi adreslerdeki kampanyalara destek çığ gibi büyüyor.
İzmirli bir grup gencin kurduğu ‘www.teyatora.org” isimli adreste şu ifadelere yer veriliyor:
“Ermenilere soykırım yaptıkları iddiasıyla tutuklanan ve Malta’ya sürülen 144 kişi hakkında, bu iddiayı ortaya atan ve kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapan sömürgen İngilizler somut bir belge ortaya koyamamışlardır. Gerçekler birileri tarafından özellikle gizlenmektedir.
‘Ermenilerden özür diliyorum’kampanyasını kınıyor ve Yüce Türk Milletini katleden Ermenilerin ve onların sahiplerinin bizden özür dilemesini istiyoruz.”

* * *


Peki, bir milletin geleceğini çok yakından ilgilendiren ‘ihanet’ kampanyasına tepki yeri yalnızca ‘sanal’ âlem midir?
Sanal âlemde verilen baştan savma tepkiler, ‘sanal’ etki yapmaktan öteye gidebilir mi?
Milliyetçiliği ‘ılımlı’ hale getirmek için ‘taşeronluk’ görevini üstlenmiş olan birileri ‘normalleşme’ adı altında,Türk milletinin teminatı olan gençliği, ‘sinsi’ ve ‘planlı’ bir şekilde sokaklardan çekip ‘bilgisayarların’ başına oturtarak, ‘meydanları’ boş bıraktılar.
Meydanların ‘boş’ olduğunu gören ve karşılarında herhangi bir ‘direnç odağı’ bulunmamasından cesaret alan hainler de, buldukları ilk fırsatta işte böyle salya sümük ortaya çıktılar.
Bu hainlerin suratına okkalı bir şamar indirmek istiyorsanız, Hasan Sabbah’ın ‘Balgat’ kalesindeki fedailerinden ‘afyon’ almayı bırakın artık. 
Meydanlar, ‘demokratik’ ses bekliyor.
Meydanlar, sizleri bekliyor.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş