Sebatayistler, hangi gizli emelin peşinde?

İsrafil K.KUMBASAR

Türk Musevi Cemaati Başkanı Silvyo Silven Ovadya ile yapılan bir röportajın, 6 Eylül 2009 tarihinde Zaman’da yayınlanmasının ardından, bu köşenin sürekli takipçilerinden Yüksek Mühendis Yüce Katırcıoğlu, çok önemli bir e-posta gönderdi. 
Katırcıoğlu, e-postanın bir kopyasını röportajı yapan Nuriye Akman’a da iletmiş.
Türkiye’de son zamanlarda yaşanan bazı gelişmelerin ‘perde arkasına’ ışık tutan e-postanın bir özetini dikkatlerinize sunuyoruz:

* * *

Nuriye Akman, bu röportajı ile Bay Ovadya’ya, alenen ‘yalan’ söyleyerek Türk kamuoyunu ‘yanlış’ yönlendirmesi için çok önemli bir platform sunmuş oldu.
Bay Ovadya, hiç utanmadan “Yahudilik bir ırk değildir” diyebiliyor, o da bunu okuyucusunun gözüne sokarcasına başlığa çıkarıyor.
Eğer bu iddia doğru olsaydı, İsrail devleti, ‘İsrail vatandaşı’ olmak için ülkeye gelen göçmenlerin ‘Yahudi/İbrani’ ırkından olup olmadığını anlamak için onlara ‘kan testi’ uygulamazdı.
‘Irkçılığın’ yaptığı zirvenin belgesi olan bu olağanüstü haber, 3 Temmuz 1998 tarihinde Zaman gazetesinde de yer aldı.
‘İslami çizgide’ yayın yapan bazı gazetelerde, Nuriye Akman’ın dışında, ‘suret-i haktanmış’ gibi görünmeye çalışan çok sayıda ‘Sebatayist’ olduğunu biliyoruz.
Bu çelişki, siyonistlerin ‘tezi ve antitezi birlikte kontrol etmeye dayalı’ olan ünlü ‘kontrollü gerginlik’ stratejisinin bir parçasıdır.

* * *


Amerika’daki ünlü ‘Evanjelik’ Hristiyan mezhebinin papaz ve rahiplerinin büyük çoğunluğu, ‘Yahudi asıllı’ kişilerden oluşmaktadır.
ABD Başkanı Barack Obama’nın annesinin yanısıra, Joseph Biden, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Madeleine Albright tanınmış Yahudi asıllı polikacılardan bazılarıdır.
Amerika’da ‘Hristiyan’ görünümündeki Yahudilere ‘Marrano’ deniliyor.
‘Hristiyan’ ve ‘Müslüman’ görünümündeki kripto Yahudiler, Yahudi lobisinin yeryüzündeki ‘asıl gizli/derin gücünü’ oluşturuyorlar.
Bilgilerimize göre, kripto Yahudilerin yeryüzündeki sayısı yaklaşık ‘50 milyon’ civarındadır.
Ama, Yahudi cemaati yetkilileri, bu sayının 70 milyon civarında olduğunu iddia ediyorlar.
Yine Türkiye’deki ‘Müslüman’ görünümlü Yahudilerin sayısı ‘150 ile 200 bin’ arasındadır.
Ama cemaat yetkilileri, bu sayının 1 ile 1 milyon 200 bin civarında olduğunu söylüyorlar.
Tarih boyunca ne zaman dönme Yahudiler ‘deşifre’ olmaya başlamışsa, ardından çok büyük bir ‘tasfiye’ süreci işlemeye başlamıştır.
Bu defa, küreselleşmenin ve teknolojinin getirdiği dinamikler nedeniyle tasfiyenin, öncekilerden ‘çok daha köklü’ ve ‘küresel’ olacağı açıktır.
‘Musevi’ ve ‘dönme’ toplam 50 milyon civarındaki Yahudi/İbrani’nin, ‘7 milyar’ insanı sinsice köleleştirip sömürmeyi sürdüremeyeceği bir defa daha görülecektir.
Ama gizli/derin savaşın süreceği önümüzdeki ‘20 yıllık’ süreç, çok zorlu ve acılı geçecektir.

* * *


Türkiye, halen Amerika ile Fransa’nın ardından bu kripto Yahudi lobisinin ‘en etkili/güçlü’ olduğu üçüncü ülke konumundadır.
Çok tecrübeli bir istihbaratçının olağanüstü tespitini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz:
- “Türkiye’de derin devlet Sebataycılardır.”
Bazıları çok sıkı ‘müslüman’, bazıları çok sıkı ‘milliyetçi’, bazıları çok sıkı ‘solcu’, bazıları ise çok sıkı ‘liberal’ gibi görünürler.
Ama hepsi gizli ‘İsrailci’dirler.
Irak’ta Yahudi asıllı Barzani ailesinin liderliğindeki ‘Yahudi/Kürt Devleti’nin temellerini Türkiye’yi yöneten Sebataycılar attı.
Şimdi de Türkiye’nin güneydoğusunu, Irak’ın kuzeyi ile birleştirerek, İsrail’in ‘Büyük Kürdistan’ eyaletini inşa ediyorlar.
Kenan Evren ve ‘sebataycı/mason’ yapılanmanın bir eseri olan 12 Eylül darbesinden bugüne yapılan her şey ’bu sinsi amaca’ yöneliktir.
Türk milleti belki çok büyük acı çekecektir.
Ama ihanetin hesabı mutlaka sorulacaktır.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş