Siyon protokolleri ile örtüşen ‘yol’ haritası

İsrafil K.KUMBASAR

Gizli ‘siyon protokollerinden’ haberi olmayanlar, Türkiye’de ve
dünyada olup bitenleri asla ve kat’a kavrayamazlar.
Dünyayı ‘yahudi krallığının’ bir sömürgesi haline getirmeyi hayal eden Siyonistler, yüzyıllar öncesinde çizilen ‘yol haritası’ çerçevesinde kutsal hedefe doğru adım adım ilerlemeye devam ediyorlar.
Eski Babil bilgeleri tarafından Talmud ve Kabala’dan esinlenerek yazılan siyon protokolleri, zaman içerisinde yapılan eklemeler ile geliştirildi.
Yahudilerin ısrarla inkâr ettikleri siyon protokolleri, ilk defa Rusya’da 1905 yılında Serge Nilus adlı bir profesör tarafından yayınlandı.
Rahmetli Ali Uğur’un ‘Mavi Emperyalizm’ isimli kitabında da yer verilen siyon protokolleri, özetle bakın neler diyor:


FASIL 1:
Yaratılışın kanununa göre hak, ‘kuvvette’ yatar. Siyasetin ‘ahlak’ ile bağı yoktur. Ahlaklı hükümdar tahtında duramaz. Parolamız ‘şiddet’, ‘hile’ ve ‘riya’ olmalıdır. Gayemize giden yolda ‘her türlü yöntem’ mübahtır.


FASIL 2:
Harplerin mümkün olduğunca toprak kazançları ile neticelendirilmemesi lüzumludur. Harbin ‘ekonomik alana’ kaymasıyla, ‘milletlerarası’ haklar, ‘milli’ hakların önüne geçecek, ‘uluslararası hukukun’ önü açılacak.
‘Köleliğe müsait’ görüldükleri seçilen idareciler, ‘çok fazla eğitim görmemiş’ kişilerden oluşacak. Böylece, çocukluklarından itibaren ‘özel yetiştirilmiş’ olan bilgili ve zeki kişilerin elinde birer oyuncak olacaklardır.


FASIL 3:
Hırsı olanları, iktidar mevkiini ‘fena kullanmaya’ sevk etmek için, onların liberal eğilimlerini ‘istiklale’ doğru geliştirerek, bütün kuvvetleri karşı karşıya getireceğiz. Bunu amaç edinen ‘her teşebbüsü’ kamçılayacağız.
Çenesi düşük gevezeler, meclisleri ‘söz düellosu’ meydanına çevirecekler. İktidarın fena kullanışı bütün müesseseleri devirecek ve her şey avamın yumrukları altında
ezilecek. ‘Karışıklıklar’ bütün dünyayı kaplayacak.


FASIL 4
‘Görünmeyen’ bir kuvveti kim yıkabilir? Gizli kuvvetin ‘hareket planını’, ‘hedefini’, ‘konak yerini’ halk hiçbir zaman öğrenemeyecek. Goyimlerin kafasından ‘inancı’ sökerek, yerine ‘hesap’ ve ‘menfaati’ koyacağız.


FASIL 5:
‘Rüşvetin’, ‘yolsuzluğun’ her tarafa ulaştığı, servetin ‘hile’ ve ‘kurnazlıkla’ elde edildiği, ahlakın ‘kanun’ ile ayakta tutulduğu, ‘vatan’, ‘din’ aşkının boğulduğu bir  cemiyete ‘diktatörlükten’ başka ne verilebilir?
‘Devlet’ otoritesinin zayıflaması işlerimizi kolaylaştıracak. Goyimler, sonunda ‘uluslararası iktidarı’ bize sunmaya mecbur kalacaklar. Bu günkü hükümetler yerine ‘Yüksek Hükümet’ isimli bir mekanizma kurulacak.


FASIL 7:
Bize ‘muhalefet etmeye’, ‘kafa tutmaya’ kalkışan ülkelere, komşuları tarafından ‘harp ilan edilmesi’ için her oyuna başvurmalıyız. Eğer komşularda ‘muhalefete’ yeltenirlerse, onları ‘umumi bir harbe’ sürüklemeliyiz.


FASIL 9
Milletlerin ‘temel karakterlerini’hedef alacağız. Onları yanlış esaslar ve nazariyeler ile şaşırtıp ‘ahlaklarını’ bozacağız. Bütün ‘terör’ hareketlerini kontrol altına alacağız. ‘Her türlü fikir ve inançtan’ adamlarımız olacak.


FASIL 13
‘Günlük geçim telaşı’ avamı sessiz kalmaya mecbur eder ve ‘aciz hizmetkarlar’ haline getirir. Avamı durumu anlamamaları için çeşitli ‘eğlenceler’, ‘oyunlar’, ‘zevkler’ ve ‘sefahatler’ ile oyalamaya çalışmalıyız.


FASIL 20
Sık sık tedavüldeki parayı çekerek, ‘ekonomik kriz’ yaratacağız. Devletler sürekli’ vergi koymak’ ve ‘borç almak’ durumunda kalacaklar. Faizler ana borcu geçince sermayemize muhtaç ‘köleler’ haline gelecekler.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş