Türk milliyetçiliği mi Yahudi ırkçılığı mı?

İsrafil K.KUMBASAR

Siyonizm hareketinin önde gelen uzmanlarından Haham Dov Lior, Puah Enstitüsü tarafından düzenlenen toplantıda, aynen şöyle diyordu:
- “Eğer baba Yahudi değilse, çocuk barbar olur. Yahudi anne ve babadan doğan biri, Tevrat’a uygun biçimde yetiştirilmemiş olsa dahi, kanında atalarından geçmiş özelliklere sahip olur. Bu genetiğin icabıdır.”
Birçok kişi tarafından ‘büyük bir şaşkınlık’ ile karşılanan bu görüşler, bize hiç de ‘yabancı’ gelmedi.
Yıllar önce Haaretz gazetesinden iktibas edilen bir haber, “İsrail’de Nazi usülü test” başlığını taşıyordu.
İsrail’in SSCB ülkelerinden gelen göçmenlere ‘genetik test’ uyguladığını bildiren haber, İçişleri Bakanlığı tarafından da doğrulanıyordu.
Demek ki, İsrail vatandaşlığına kabul edilecek göçmenlerin mutlaka ‘Yahudi ırkından’ olmaları gerekiyordu.

***

Peki, ‘ulus devlet’ karşıtı kampanyaları destekleyen, ayrılıkçı ‘etnik ırkçılık’ hareketlerini körükleyip, bütünleştirici milliyetçilik hareketlerini ‘ırkçılık’ olarak suçlayan aynı İsrail değil miydi?
‘Siyonizmin’ ne menem bir şey olduğunu bilip, karşı olan her görüşü, ‘antisemitizm’olarak yaftalayan da aynı İsrail değil miydi?
Bir devlet düşünün ki, hem ırkçılığı ‘devlet politikası’ haline getirecek, hem de milliyetçi vatanperverleri ‘ırkçılık’ ile suçlayacak.
‘Kültür’ temeline dayanan Türk milliyetçileri,  “Ne mutlu Türküm diyene” sözünü esas alarak “Türk” olduğunu söyleyen herkesi Türk saydılar
Kimsenin ırkını ‘test etmeye’ kalkışmadılar.
Ancak, ülkelerini hedef alan Siyonizme karşı çıktıkları için İsrail beslemeleri tarafından ‘kafatasçı’ olmakla suçlandılar.

***

Son gelişmeler, Türkiye’yi bölmeyi, Türk milletini tamamen Anadolu’dan tasfiye etmeyi amaçlayan sinsi operasyonların arkasında ‘hangi gücün’ olduğunu tamamen açığa çıkarmış bulunuyor.
Bu sinsi stratejinin en önemli uygulayıcıları, Türkiye’deki ‘Sebataycılar’ ve onların güdümünde hareket eden ‘mason’ biraderlerdir.
Nitekim, bir zamanlar ‘ikinci cumhuriyetçilere’ rehberlik eden Yahudi kökenli bir işadamı, Güneydoğu’da PKK terörü ile mücadele eden Türk ordusunu,  “Kendi halkı ile savaşmak” ile suçluyordu.
“Tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek dil” tabelalarının kışlalardan indirilmesinden beş ay sonra Van’ı ziyaret eden Yahudi kökenli ABD Büyükelçisi Mark Parris, “Türkiye’nin bölgeye yönelik statü değişikliği girişimlerini destekliyoruz” diyordu.

***

Amcası MOSSAD’ın başkan yardımcılığını yapan başka Yahudi bir işadamımız ne demişti, hatırlayın:
- “Yahudi, her yerde Yahudidir.”
Yani, onlar için önemli olan, mevzubahis kişinin ‘Yahudi ırkına’ mensup olmasıdır.
İster ‘Musevi’, ister ‘Hristiyan’, ister ‘Müslüman’; görünümü ne olursa olsun, damarlarında Yahudi kanı taşıyanlar, tarih boyunca hem ‘Büyük İsrail’ krallığını kurmak, hem de Yahudi olmayan bütün insanları, yani goyimleri ‘köleleştirip’ sömürmek için sinsice çalıştılar.
İsrail’in ‘terörist’ lakaplı başbakanlarından Menahem Begin şöyle diyordu:
- “Dünyanın ne düşündüğü değil, Yahudiler’in ne yaptığı önemlidir.”
İsrail’in bir diğer başbakanı, bebek katili Ehud Olmert ise, aynen şu ifadeyi kullanıyordu:
- “Bizden nefret eden herkesi yok edeceğiz.”

***

19. yüzyılın klasik müzik bestecisi Richard Wagner, “Yahudiler, bütün insanların kanındaki mikroplardır” derken acaba neyi kastediyordu?
20. yüzyılda büyük Türk milliyetçisi Nihâl Atsız, “Yahudiler, bütün milletlerin gizli düşmanıdır” derken hangi gerekçelere dayanıyordu?
Ve bugün ‘Türk’ kavramını Anayasa’dan çıkarmaya çalışanlar ile “Türkiye bir çiçek bahçesidir” diyerek onlara kayıtsız şartsız payandalık yapanlar, nereden besleniyorlar, hangi odaklardan güç alıyorlar?
Türk milletinin yok olma sürecinden kurtulabilmesi için ‘Sebataycılar’ile onların güdümündeki ‘masonların’ devletten mutlaka tasfiye edilmesi, Türkiye’nin bütünüyle ‘Türklerin hâkimiyetine’ girmesi şarttır.
Türk milliyetçilerinin, birinci vazifesi budur.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş