2022'de hangi burçların kaderi değişecek! Astrolog Leyla Cihaner açıkladı...

Her burcun insanı her yılda gerçekleşen farklı gezegen seyahatlerinde bambaşka etkileniyor. 2022'de hangi burçların kaderi değişecek? Astrolog Leyla Cihaner açıkladı.

2022'de hangi burçların kaderi değişecek! Astrolog Leyla Cihaner açıkladı...

Astrolog Leyla Cihaner açıkladı...

Her burcun insanı her yılda gerçekleşen farklı gezegen seyahatlerinde bambaşka şekillerde etkileniyor. 2022''de hangi burçların kaderi değişecek? Astrolog Leyla Cihaner açıkladı.

19 Ocak Yengeç Burcundaki Dolunay ile Ay düğümleri yer değiştirdi. Ay düğümleri gezegen yörünge düzlemlerinin keşisme noktaları demektir.

Kuzey Ay düğümü Boğa Burcuna, Güney Ay düğümleri de Akrep Burcuna geçti ve 13 Temmuz 2023 tarihine kadar da Boğa-Akrep yolcuğuna devam ediyor olacak.

Kuzey Ay düğümü bizlere değişmeyi ve yenilenme temasına doğru ilerlememiz gerektiğinin rehberliğini yaparken Güney Ay düğümü ise gitmememiz gereken ,stres yaratacak alanlarımızı ve hizmet etmeyen duygu ve düşünceleri serbest bırakmamız için bizlere rehberlik ediyor olacak.

Sizlerde bireysel doğum haritanızda Kuzey ve Güney Ay düğümleri hangi evlerinize düşüyorsa ise o temalar ile 1,5 yıllınız şekilleniyor olacak.

Boğa Burcundaki Kuzey Ay Düğümü:

Bireysel hayatımız da sadeliğe yönelme , teslimiyette ve akış halinde saf insan olabilme , güven duygusu ile kendi hayatımızı kurmamıza yönelmemizi söylüyor.

Akrep Burcundaki Güney Ay Düğümü:

Para ve kaynaklara olan aşırı bağımlılıklarımızı , iletişim alanlardaki manipüle etme özelliklerimizi , inançsızlıklarımızı, şiddet ve aşırılıklarımızı sekse düşkünlüklerimizi ve strateji oluşturarak yaşama tarzını serbest bırakmamızı bizlere söylüyor.

Güney Ay Düğümüne doğru gidişatınız sizlere olayların katlanarak zorlu bir şekilde deneyimlememize neden olacağınızı bilmenizi isterim.

Kuzey ve Güney Ay Düğümlerini Etkileyecek Tutulma Tarihleri:

30 Nisan 2022 Boğa Burcunda Kısmı Güneş Tutulması,

16 Mayıs 2022 Akrep Burcunda Tam Ay Tutulması,

25 Ekim 2022 Akrep Burcunda Kısmı Güneş Tutulması,

8 Kasım 2022 Boğa Burcunda Tam Ay Tutulması,

Ay tutulma tarihleri ile duygusal , düşünsel ve olaylar ile seçimlerimiz doğrultusunda hayatımızı kadersel döngümüze yeni yön vermeye başlıyor olacağız.

Umarım kolaylıkla değişime doğru ışığın yönünü takip edenlerden oluruz.

Yükselen Burçlarınıza Kuzey ve Güney Ay Düğümlerin Etkisi

Yükseleni Koç Burcu,

Ortak kazanılan para , ortaklıklar üzerine kurulu olan değerler yerine bireysel maddi gelir akışına ve değerlerinize yönelip kendi imkanları geliştirmeyi yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükseleni Boğa Burcu,

Sosyal çevre veya ikili ilişkilerinde başkalarının istek veya ihtiyaçlarına göre davranarak kazanç elde edebilirim düşünceyi bırakıp , kendinize daha saygılı , istek ve arzularınızı ön plana çıkararak kendi ayaklarınız üzerinde durmaya yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen İkizler Burcu:

Hayatın gerçeklerinden ve sorumluluklarından kaçmak yerine günlük hayatın , çalışma hayatlarının sorumluluklarını alabilen ve sağlığını daha önemsemeye yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen Yengeç Burcu:

Aşk , sevgi ve duygusal konulardan ziyade yaratıcı enerjilerini ön plana çıkararak ,iletişimde kendilerini olduğu gibi ifade edebilmeyi , toplumsal hedefleri bensimsemeyi öğrenmeye yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen Aslan Burcu:

Sosyal çevrenizden ziyade aile , yuvanız arasında dengeyi kurmanız gerektiğini ve kendinizi olgunlaştırma adına gerçek sizi tanımanıza zaman ayırmanız gerektiği konular sizlerin öğretisi olacak.

Yükselen Başak Burcu:

Değerleriniz ile şimdi ki zamana ayak uydurarak pratik bir şekilde akışta kalarak aynı zaman da sezgilerinize de güvenerek hareket etmeyi öğreneceğiniz süreçler olacak.

Yükselen Terazi Burcu:

Ortaklaşa yaşam , maddi gelir konularında bireysel sorumluluk almak yerine birlikte yol alarak mistik konulara daha ağırlıklı öğretiler sizleri bekliyor olacak.

Yükselen Akrep Burcu:

Takıntılar , bağımlılıklardan , kaybetme korkusundan ziyade daha derinlerinize inerek kendi içinizde barış ve huzura yönelerek ilişkilerinizde denge kurabilmeyi öğreneceksiniz.

Yükselen Yay Burcu:

Eleştirisel, yargıdan ve güvensizlikten uzak kalabildiği sürece başkalarının sizin özel yaşantınızdaki etkiye önemsiz kılarak daha esnek , empati ve şefkatli tutumlarınız sizleri iş ve sağlık ve günlük yaşamınıza daha anlam katarak yaşamayı öğretiyor olacak.

Yükselen Oğlak Burcu:

Duygusal ilişkiler, zevk veren diğer etkinliklerinizden ziyade sosyal çevre, ortak hedef ile kendi işinizi kurma girişimleri ile öğretiler sizlerle olacak.

Yükselen Kova Burcu:

Kariyer ve mesleki alandaki sağlamlaştırmak yerine biraz daha aile , yuva ve çocuklarınıza ve özel hayatınızda dengeyi kurarak stresten uzak kalabilmek yönelik öğretiler sizlere eşlik edecek.

Yükselen Balık Burcu:

Sezgilerinize güven duyduğunuz kadar akışta ve teslimeyette kalabilmeyi öğreneceğiniz bireysel istekler yerine birlikte olduğunuz kişi ve kişileri duygu ve düşüncerini önemsemeyi ve dikkate almayı öğretecek öğretiler sizlerle olacak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar