19 Ekim 2021 Salı
İstanbul Hava durumu İstanbul 16°C
Doviz verileri
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
YAZARLAR
Arslan BULUT
Arslan BULUT

ABD Kongresi'nin gizli Türkiye kararı ve ''aşı'' uygulaması!

[email protected]
+
Aa
-
1 Temmuz 2021 Perşembe

Emekli amiral İlker Güven, ABD Kongresi'nin 54'üncü döneminde, 31 Ocak 1896 tarihinde aldığı gizli kararı, 100 yıl sonra gizliliğinin kalkmasından sonra 2007 yılında bulup okumuş, çevirisini yapmış ve Maya dergisinde bir makale ile Türk kamuoyuna duyurmaya çalışmıştı. Ben de bu makaleden alıntılar yaparak, konuyu zaman zaman işlemiştim.

***

ABD Kongresi'nin 125 yıl önce aldığı gizli kararın Türkçesi özetle şöyleydi:

KARAR: ABD'nin belirleyeceği bir temsilci ile her Hıristiyan ülkeden bir temsilcinin Osmanlı İmparatorluğu adındaki devletin kabul edilemez ve inatla devam eden şeytani hareketlerinin düzene sokulması.

Bu karara göre; ABD temsilcisi mutlaka ABD vatandaşı olacaktır. Temsilci, Hıristiyan ülke yöneticileriyle iş birliği yaparak aşağıdaki görevleri yerine getirecektir;

a) Tüm Hıristiyan ülkelerden ABD temsilcisi ile beraber çalışacak, benzer özelliklerde birer hükümet temsilcisinin atanması sağlanacaktır.

b) Uluslararası Hıristiyan Komitesi'nin uygun bir bölgede organizasyon çalışmalarına başlaması sağlanacaktır.

c) Uluslararası Hıristiyan Komitesi'nce din, mezhep ve milliyet özelliklerine bakılmaksızın geçici bir Hıristiyan yöneticiyi Türkiye'nin başkanı olarak seçmesini müteakip Osmanlı İmparatorluğu'nun mevcut bölgelerinin sınırlarla ayrılması, bu bölgelerin Hıristiyan eyaletleri kabul edilerek, Hıristiyan gücünün Türkiye Birleşik Devletleri adında toplanması sağlanacaktır...

d) Geçici hükümet Türkiye Birleşik Devletlerinin sınırlarının içerisindeki etnik özelliklerine uygun olarak oluşacak Ermeni devleti müttefikimize tüm Hıristiyan devletlerinin askeri destek sağlamaları istenecektir.

e) Daha önce bahsi geçen geçici hükümetin süresini tamamlamasından sonra müttefik güçler tarafından kısa zaman içinde Türkiye Birleşik Devletleri'nin Uluslararası Hıristiyan Komisyonu tarafından tanınması sağlanacaktır. Türkiye'de ılımlı dini fikirleri olan ve insanlara olumlu yaklaşan yönetimlerin kurulmasına özen gösterilecektir."

***

Şimdi bu gizli kararı neden mi gündeme getirdim? Türkiye'nin İstanbul merkezli bir eyalet sistemiyle ve Uluslararası Hıristiyan Komitesi tarafından seçilecek bir Hıristiyan başkan tarafından yönetilmesi 1896 tarihli gizli kongre kararıdır. Türkiye'yi bir Hıristiyan devleti olarak planlamışlardı.

Bugün Türkiye'nin güney illerinde nüfus yapısı, dini ve millî kimliği belirsiz Suriyelilerle değiştirilmiştir. Türk kimliği üzerinde devleti yönetenler tarafından psikolojik operasyonlar yapılmaktadır. İslami mesajları kullanan iktidarın uygulamaları yüzünden halkın İslam dinine olan sarsılmaz bağlılığı da özellikle yeni nesillerde zayıflatılmış ve deizm yükselmeye başlamıştır.

Yine bu iktidar döneminde Vatikan'ın Hıristiyan olmayanları Hıristiyanlaştırma projesi olan "Dinlerarası Diyalog Projesi" sonradan FETÖ denilen cemaatle birlikte yıllarca uygulanmıştır.

2001 yılında, şehir devletlerinden oluşacak federe devletlerin adlarını da bir turizm programında harita dağıtarak şöyle açıklamışlardı: Trakya, Bitinya, Misiya, Lidya, Karya, Likya, Pamfilya, Firikya, Kilikya, Kapadokya, Galatya, Paflagonya, Pontus, Ermeniya, Antakya, Mezopotamya.

Bu haritada Türklerin ve Kürtlerin adı bile yoktur! Zaten onların elindeki toprak ve su kaynakları da satın alınmaktadır.

***

Son olarak dünya çapında bir pandemi ürettiler ve aşı denilen ama gerçekte aşı olmayan, genetik yapıyı değiştiren sıvıları uygulama alanlarından biri olarak Türkiye'yi seçtiler.

Öyle ki sokakta yakaladıkları dünyadan habersiz gençlere "sıyır kolunu aşı yapacağız" diyorlar!

Bir de "Bu güce güvenin" diyorlar? Hangi güce? Hem virüsü hem aşıyı üreten güce mi güvenelim yoksa onların her dediğini yapan yerli güce mi?

"Büyük Sıfırlama" projesini Time dergisi kapağında açıkladılar. Operasyonun uygulandığı bölge Akdeniz'dir ve merkezinde Türkiye vardır. Türkleri Hıristiyanlaştıramadılar ama şimdi Fransa'nın reddettiği sıvılarla aşılıyorlar! Bu aşı uygulaması, en önemli millî güvenlik sorunudur! Korkmayın ki aklınız başınızdan gitmesin!

DİĞER YAZILARI
TÜM YAZILARI
DİĞER YAZARLAR
Kültürsüz başarı saman alevidir
Kültürsüz başarı saman alevidir
A. Yağmur TUNALI
Kültürsüz başarı saman alevidir
Sizin elinizde GAMER var mı?
Sizin elinizde GAMER var mı?
Arslan BULUT
Sizin elinizde GAMER var mı?
Reis Rejimi'nde vesayet
Reis Rejimi'nde vesayet
Arslan TEKİN
Reis Rejimi'nde vesayet
Devlet artık halkın babası değil
Devlet artık halkın babası değil
Esfender KORKMAZ
Devlet artık halkın babası değil
AKP'nin milleti kandırma hesabı
AKP'nin milleti kandırma hesabı
Orhan UĞUROĞLU
AKP'nin milleti kandırma hesabı
"Gafleti uzun olanın devleti zail olur"

Özcan YENİÇERİ
"Gafleti uzun olanın devleti zail olur"
Umut buluşması…
Umut buluşması…
Selcan T. HAMŞİOĞLU
Umut buluşması…
Psikolojik operasyon
Psikolojik operasyon
Vedat BAYRAM
Psikolojik operasyon
Ali Koç genelde haksız değil!
Ali Koç genelde haksız değil!
Murat TAŞKIN
Ali Koç genelde haksız değil!