Adı Türkçe, kanı bozuk serseri...

A+A-
Behiç KILIÇ

Fener Papazı Barto’nun saldırılarından sonra, ona karşı bir yazı yazdım... Bir  “yalaka”dan mesaj gelmiş.. Bakın herif ne diyor..
“Bu yazdığın yazıdan dolayı utan. Bırak bu ırkçı söylemleri. Bırak bu ittihat terakki kafasını. Dünyaya gelmiş en iyi müslüman o kefere dediğin adamın s..tığı b.k olamaz.
Allah zaten vermiş belanızı. Onun için Allah belanızı versin demiyorum.
Sonra sen Kanuni Sultan Süleyman mısın ki Barto diye hitap ediyorsun? Allahın açı. Para diye AB de kapı kapı dilenirken de Barto desekya.”
Bu kendisini papaza siper edinen tosunun adresini de yazayım, [email protected]
Klişe küfürleri bir yana..
Bu kimliği meşkuk dangalağın şu sözleri, meşrebini çok iyi yansıtıyor, “Dünyaya gelmiş en iyi müslüman o kefere dediğin adamın s..tığı b.k olamaz...”
Memleketin bu hıyarı,  “Allah belenızı versin!!”  diyecekmiş de diyememiş.. Diyemediğini ben onun için söyleyeyim..
“Allah, bu sözü söylediğin için seni nasıl biliyorsa öyle yapsın.. Sen ve kıçını yaladığın kefereler, müslümana kurban olun..”
Değerli okur, bu ilkel yalamanın basit tepkisine neden yer verdim, onu arz edeyim..
Türkiye, böyle bir kuşatmanın altındadır.. İçi boşaltılıyor.. Bu vatandaşın da bir oy hakkı var ve böyle sapık bir saplantı, kimliksiz bir koyverme içerisindedir..
Dünyası ve doğruları budur.. Bu durum, bugünün hakim sınıflarının duruşudur.. Çok doğru bir duruş sergilediklerine de inanıyorlar...
Bu adama tavsiyem, hemen bir kiliseye gidip, kendisini takdis ettirip adını sanını değiştirsin..
Yeri gelmişken bir dengesizin daha mesajından bahsedeyim.. PKK çetesi aleyhine yazdıklarım biliniyor... Bu konuda lafımı sakınmam.. Tutumum PKK yandaşlarını memnun etmiyor tabii.. Onların tepkileri var ama aldırmam..
İşte o yazılardan birine, şöyle bir olumsuz tepki geldi.. “Behic bey; Ulkede kaos yaratan kim olursa olsun, ulkede demokrasinin derinlesmesini engelleyen kim olursa olsun, ulkede irkciligin gelimesine katki yapan kim olursa olsun, ulkeyi bolmeye calisan kim olursa olsun uygun bir dile ve entellektuyel kimlik kullanip elestirmemiz gerekir. Ama siz agzi bozuk, duzeysiz yazan, kufur edebiyatina siginip kisiliginizi aciga veren bir yazarsiniz. Ban(ş)kanimiz Devlet Bahceli’nin sizi sevmemesinin cok hakli nedenleri var’85” Bu  “derin entel”  ve MHP’li olduğu iddiasındaki şahsiyetin imzası da [email protected]” şeklinde.. Ucuz bir  “zarfçı”  MHP ve Bahçeli adını kullanan uyanık bir Soros tutkunu da olabilir ama adam “Bahçeli’nin bizden uzak” olduğunun farkında.. Bu ayıp Bahçeli’ye yetsin diye yer verdim bu mesaja da.. Hem de satılmışlığın satırlara nasıl yansıdığı anlaşılsın istedim..
Geçelim bu iki tipi ve bir okuyucu mektubu yayınlayalım
Ömer Faruk Atay diyor ki; “Behiç Bey, Güneydoğulu vatandaşlarımızın sırtından, onları sömürerek zengin olanlar ülkemizin batısında böyle kaşanelere malik oluyorlar ve Kürt vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu ise sefil bir hayat sürüyor. Onları cesaretlendiren, küstahlaştıran iktidar partisinin tavizkar ve hatalı siyasetidir. Peki bu siyaseti onaylayan kimdir? Sıradan vatandaşdır. İç Anadolu, Karadeniz, Ege ve Marmara’da yaşayan vatandaşlar. İşini kaybeden, kendisine hakaret edilmiş olan, mahsulünü satamayan, en acısı asker yakınını canilerin kurşunuyla şehit veren kimi aileler... Hepsi, sadece ve sadece çarşaf, türban, çember sakal, cüppe ve şeyh uğruna işte bu hatalı siyaset sahiplerini tekrar be tekrar seçiyorlar..”

Yazarın Diğer Yazıları