Alman yıldızdan Fenerbahçe taraftarlarını üzecek açıklama

Alman yıldızdan Fenerbahçe taraftarlarını üzecek açıklama
Fenerbahçe'de adı transfer haberleri ile en çok anılan isimlerden biri olan Max Kruse'den flaş bir transfer açıklaması geldi.

Fenerbahçe'nin Alman yıldızı Max Kruse, Alman basınına futbol gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Kruse, Almanya Bundesliga'nın yeniden başlatılması konusunda emin olmadığını söyledi. Bundesliga'da hijyen kavramının iyi olduğunu belirten Kruse, bazı takımların dezavantajda olduklarını ve bunun lig için adil bir durum olmadığını söyledi. Kruse, takımların liglerin devam edip etmeme kararlarını vermeleri gerektiğini belirtti. 

"NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL"

Kruse, "Artık sezonun ne zaman biteceğini biliyoruz ama yeni sezonun ne zaman başladığını bilmiyoruz. Gelecek yıl Avrupa Şampiyonası olacak, bizim için bir tatil olacak mı? Önceden belirlenmiş bir sürü şey var ama sonunda ne olacağı hiç belli değil." açıklamasını yaptı.

"ALMANYA'YI ÖZLEDİM"

Alman futbolcu, Bundesliga'ya dönme ihtimali olduğunu belirterek, "Yeni deneyimlere açık olsam bile, Almanya'nın özlemini çektiğimi fark ettim. Almanya benim evim. Orada tekrar oynayacağımı hayal edebiliyorum." dedi.

Corona virüs krizinde hem kendisinin hem de kulüplerin planlama yapmasının pek mümkün olmadığını belirten 32 yaşındaki yıldız"Şu an kulübümde maaşın ödenip ödenmeyeceğini, oyuncu göndermek zorunda olup olmadıklarını ya da oyuncu alıp almayacaklarını bilmiyoruz. Gelecek yıl da buradayım" ifadelerini kullandı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58