Anatolia Diamond ile saç dökülmesine son

Anatolia Diamond ile saç dökülmesine son
Anatolia Diamond bitkisel saç bakim seti ile saç dökülmesinde devrim yaratacak ürüne imza attı.

Doğal formüllü  saç bakım ürünü ile ilgi odağı olan Şahin  Şimşek, 2019 yılında kurduğu Anatolia Diamond saç bakım ürünü markasıyla adından sıklıkla söz ettirirken, yeni ürünü Anatolia Diamond’ı  dijital bir lansmanla tanıttı.

untitled-1-020.jpg

Sektörde her zaman yaptığı yeniliklerle konuşulan Şahin Şimşek, yeni çıkan ürünlerinin içeriklerini ve ortaya çıkış hikayelerini şu sözlerle anlattı: “Anatolia Diamond saç bakım seti ile saçlari dökülmüş , zayıflamış, incelmiş bir çok insan bu ürünü kullanarak yüzde yüz faydasını gördü. Hatta yıllardır saçı olmayan bir çok kişi ürünümüzü düzenli olarak kullanması neticesinde yeni saçlarına kavuştu.  Anatolia Diamond saç bakım seti tamamen doğal bitkilerden üretilmiş olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Birkaç laboratuvarda testleri ve analizleri yapıldı. En son Sağlık Bakanlığı’ndan “ Free Sales” (SERBEST SATIŞ  SERTİFİKASI) yanı sıra tüm yasal izinlerimizi aldık.”

diamond-ile-sac-dokulmesine-son-202010211036.jpg

Anatolia Diamond saç bakım seti ile ilgili çok ciddi bir performans harcadıklarını dile getiren Şahin Şimşek, “Ürünümüz artık her kesimden yoğun ilgi ve alaka görmeye başladı. Ürünümüz bir çok Bürokrat, milletvekilleri, bakanlar, yargı mensupları, sanatçılar, kuaförler ve güzellik merkezleri  tarafından kullanılmaya başlandı. Yurt içinde ve yurtdışında belirli bölgelerde bayiliklerimiz oluşmaya başladı” dedi.

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58