Antalya'da markette anne ve çocuğuna taciz iddiası mahalleliyi sinirlendirdi

Antalya'da markette anne ve çocuğuna taciz iddiası mahalleliyi sinirlendirdi
İddialara göre Antalya'nın Serik ilçesinde markette küçük çocuk ve annesini taciz ettiği iddia edilen şahıs, yeniden aynı yerde görülünce mahallenin tepkisi ile karşılandı. Mahalleli, taciz girişiminde bulunduğu iddia edilen şahsa müdahalede bulundu.

Antalya'nın Serik ilçesinde markette küçük çocuk ve annesini taciz iddiasına mahalleliden tepki geldi. DHA'da yer alan habere göre Serik'e bağlı Belek Mahallesi'ndeki sitede oturan Nesrin Ş., dün öğle saatlerinde 5 yaşındaki oğluyla markete gitti. Markette dolaştıkları sırada yanlarına yaklaşan bir erkek, iddiaya göre cinsel organını çıkarıp anne ve oğluna gösterdi. Nesrin Ş.'nin bağırması üzerine şüpheli olay yerinden kaçarak, uzaklaştı. Anne Nesrin Ş., kendisi ve oğlunu şoke eden olayın ardından eşi Niyazi Ş.'ye durumu bildirerek, polis merkezine gidip şikayetçi oldu. Bunun üzerine polis ekiplerince başlatılan çalışmada şüphelinin Şahıs (65) olduğu belirlendi. Şahıs polis ekiplerince düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. İfadesinin ardından savcılığa sevk edilen şahıs, serbest bırakıldı.

YENİDEN PARKTA GÖRÜLÜNCE SALDIRIYA UĞRADI

Bugün saat 15.30 sıralarında oturdukları sitenin önündeki parka eşi Niyazi Ş. ile çocuğunu götüren Nesrin Ş., şahsın parkın yakınlarında olduğunu fark etti. Niyazi ve Nesrin Ş. çiftinin yanı sıra durumdan haberdar olan diğer site sakinleri de şahsa marketteki taciz nedeniyle tepki gösterdi. şahsın, olay sırasında alkollü olduğunu ve pişmanlık duyduğunu söyledi. Site sakinleri şahsa tepki gösterip, darbetti. Daha sonra durum polise haber verildi. Olay yerine gelen ekipler, şahıs gözaltına alıp, Belek Polis Merkezi'ne götürdü. Niyazi ve Nesrin Ş. ile site sakinleri şahıstan şikayetçi olduklarını söyledi. 

'AYNI SİTEDE OTURDUĞUMUZU BUGÜN ÖĞRENDİK'

Anne Nesrin Ş. ise "Cumartesi günü saat 14.20 sıralarında 5 yaşındaki oğlumla beraber markete gittik. Peşimizde olduğunu hissettiğim bir şahıs market içinde cinsel organını çocuğuma ve bana gösterdi. Şahıs sürekli reyonlar arasında çocuğumun peşinde olması nedeniyle şüphelendim. Çocuğumu yanıma alınca bu yaptığını oğlumla birlikte gördük. Tek başına olsa belki oğluma yapacaktı. Sapık diye bağırdığımda şahıs marketten kaçtı. Daha sonra polis gözaltına aldı. Şahsın daha önce okul servis şoförlüğü yaptığı dönemde de böyle bir taciz olayı olduğunu duyduk. Benim anladığım kadarıyla çocuğuma yönelik bir şeyler yapmak istemiş. Çocuğumu yanımdan ayırmadığım için bana da yaptı. Şahıs ile aynı sitede oturduğumuzu bugün öğrendik. Şahıs serbest kalıyor elini kolunu sallayarak geziyor. Ben adaletin tecelli etmesini ve şahsın tutuklanmasını istiyorum" diye konuştu."SİTEMİZDE VE ÇEVREMİZDE İSTEMİYORUZ" 

Site sakini kadınlar da "Biz böyle insanları sitede ve çevremizde istemiyoruz. Serbest bırakılmamasını ve tutuklanmasını istiyoruz. Cezasını çeksin. 'Ben alkollüyüm yaşlıyım' diyerek küçük çocukları kandırmasın. Küçük çocukların dünyasını karartmasın. Oğlan çocuğuna bunu yapan kız çocuğuna neler yapar. Bu başkasının çocuğu da olabilir. Site sakinleri olarak psikolojimiz bozuldu" diyerek tepki gösterdi.

Yaşanan olayın ardından şahsın, polis tarafından gözaltına alınarak, ifadesi için merkeze götürüldü. şahsın işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58