Babil, yeni sezona hazır

Babil, yeni sezona hazır
Yayınlandığı günden beri izleyicisini ekran başına kilitleyen Star’ın sevilen dizisi Babil, 11 Eylül Cuma akşamı başlıyor. Dizinin yeni afişi paylaşıldı.

İkinci sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ay Yapım imzalı Babil dizisinin yeni afişi yayınlandı. 11 Eylül Cuma akşamı, yeni sezonuyla İzleyici karşısına çıkacak olan dizinin oyuncuları afiş fotoğrafı için bir araya geldi. Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak ve Beren Kasımoğulları’nın birlikte yer aldığı afiş, büyük beğeni topladı.
 

n0yh5cspr02eeyua8dix8g.jpg

İdealist bir ekonomi profesörüyken, oğlunun tedavisi için benimsediği tüm değerlere karşı tehlikelerle dolu bir yola çıkan İrfan’ın, Egemen’le kurduğu Babil şirketi gitgide büyür ve İrfan çocuğunun tedavi masraflarını karşılar. Ancak yol, burada bitmemiştir. Şimdi sırada Süleyman’la hesaplaşma, Egemen, Eda ve İrfan arasındaki büyük sır vardır.Halit Ergenç’in ‘İrfan’ karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular; Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak başrolleri paylaşıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, dizinin  senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş