Başrol oyuncuları açıkladı! Yasak Elma ne zaman ekranlara dönüyor?

Başrol oyuncuları açıkladı! Yasak Elma ne zaman  ekranlara dönüyor?
FOX TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma'nın başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, dizinin ekrana dönüş tarihi hakkında açıklamalarda bulundu.

Televizyon dünyasının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma, korona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara vermek zorunda kalmıştı. Son olarak 23 Mart günü 74.bölümü ile ekranlara gelen dizinin yeniden yayınlanacağı tarih merak ediliyordu. 

Dizinin başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, katıldıkları canlı yayında, dizinin ekrana dönüş tarihi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

Yasak Elma'nın yeni bölümleriyle ilgili açıklama yapan Şevval Sam, dizinin 4.sezon çekimlerinin 25 Temmuz'da başlayacağını duyurdu. Şevval Sam, "Yasak Elma'nın 4. sezon çekimleri için 25 Temmuz'da sete çıkmayı planlıyoruz. Stoklu gitmek için çekimlere erken başlayacağız. Pandemi beklenmedik bir durum olduğu için stoksuz yakalandık. Elimizde bir kaç bölüm stok olsaydı sizi sezon sonuna kadar mahrum bırakmayacaktık. Diğer diziler gibi yeni sezonu ise Eylül ayında açmış oluruz" ifadelerini kullandı. 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58