Bilim Kurulu Üyesi açıkladı: Ne kadar ücret alıyorlar?

Bilim Kurulu Üyesi açıkladı: Ne kadar ücret alıyorlar?
Bilim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Levent Yamanel, "Arkadaşlarım ilk günden bu yana canla başla çalışıyor. Hiç birinin bu hizmet karşılığında bir ücret talep etmek aklının ucundan geçmedi. Sosyal medyada dillendirilen bazı iddialar kulağımıza geliyor. Ancak biz hepimiz bu kurul kurulduğu ilk günden beri gönüllük esasına göre görev yapıyoruz" dedi.

 Korona Virüs Bilim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Levent Yamanel, çok merak edilen konulardan biri olan kurul üyelerinin hizmetleri karşılığında ne kadar ücret aldıkları konusunda açıklamalarda bulundu.

Yamanel, "Bizler öncelikle Türkiye için, vatanımız için milletimiz için çalışıyoruz. Arkadaşlarım ilk günden bu yana canla başla çalışıyor. Hiç birinin bu hizmet karşılığında bir ücret talep etmek aklının ucundan geçmedi." dedi.

"Sosyal medyada dillendirilen bazı iddialar kulağımıza geliyor." diyen Yamanel, "Ancak biz hepimiz bu kurul kurulduğu ilk günden beri gönüllülük esasına göre görev yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Sayın Bakanımız önderliğinde kurulan Bilim Kurulumuzun tek isteği bir an önce bu illet virüsün ülkemizde tamamen gitmesi" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58