Bir Türk'ün dünyaya meydan okuduğu dizi: Into The Night

Bir Türk'ün dünyaya meydan okuduğu dizi: Into The Night
Netflix'in yeni dizisi Into The Night, 1. sezonu ile platformda yerini aldı. Into The Night'ın oyuncu kadrosunda yer alan Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş, Ayaz karakterine hayat verdi. İşte Ayaz ve Mehmet Kurtuluş hakkında tüm bilmeniz gerekenler.

Teknoloji Oku’da yer alan habere göre, şu aralar ülkemizde de hayli tutulan bir Netflix dizisi var. Into the Night. Dizinin tutulma sebebi ise Ayaz isimli Türk karakter. Pandemi sürecinde insanların gözdesi haline gelen Netflix kısa süre önce yeni bir diziyi daha izleyicileriyle buluşturdu. Into the Night.

Oldukça fantastik bir hikayeye sahip olan dizi ülkemizde de hayli popüler oldu. Bu popülerliğin asıl neden ise dizide yer alan Ayaz isimli Türk karakter.

BİR TÜRK'ÜN DÜNYAYA MEYDAN OKUDUĞU NETFLIX DİZİSİ INTRO THE NIGHT

Netflix orijinal dizisi olan Into the Night, güneşin insanları öldürmeye başladığı bir zamanda sürekli gece içerisinde uçak yolcuğu yapan bir ekibin hikayesini konu ediniyor. Hikayede farklı milletlerden insanlar mevcut. Örneğin Osman isminde Faslı Müslüman bir karakter de var, Nato askeri olan bir İtalyan da. Lakin bu karakterler içerisinde şüphesiz en popüleri Ayaz isimli Türk karakter.

6 bölümden oluşan Into the Night sürükleyici hikayesi ile bir çırpıda bitirebileceğiniz bir dizi olmuş. Elbette ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarız Ayaz ikinci sezonda da baskın kimliğiyle ön saflardaki yerini terk etmez.

Bu arada Ayaz karakterine daha önce Hakan Muhafız dizisinde de rol alan Mehmet Kurtuluş’un hayat verdiğini hatırlatalım.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58