Melih Bulu'nun ilk icraatı belli oldu. Boğaziçili öğrencilere müjde. Kantinde size bakın ne yapacak!

Melih Bulu'nun ilk icraatı belli oldu. Boğaziçili öğrencilere müjde. Kantinde size bakın ne yapacak!
Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanması tartışmalara neden olan ve öğrenciler tarafından protesto edilen Melih Bulu’nun ilk icraatı güvenlik kameraları ve kayıt cihazlarının bakım ve onarımı için ihale açmak oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanan eski AKP milletvekili aday adayı Prof. Dr. Melih Bulu, üniversitenin kampüslerindeki güvenlik kameralarının onarım ve bakımı için ihale açtı.

Cumhuriyet'in haberine göre, ihaleyi alan firma, Boğaziçi Üniversitesi Kuzey, Güney, Kandilli, Kilyos, Uçaksavar, Hisar Kampüslerinde bulunan 573 kamera ile 39 kamera kayıt cihazının bakım ve onarımını yapacak. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 gün içinde bakım ve onarıma başlanacak.

KAMERALAR HER DAİM ÇALIŞIR VAZİYETTE OLACAK
Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanan teknik şartnameye göre, kameralar ve kayıt cihazları her daim ve zaman içinde çalışır vaziyette olacak.

Yüklenici firma, herhangi bir arıza durumunda arızaya 24 saat içinde müdahale ederek arızayı gidermekle mükellef olacak. Mesai saati dışında dahi gerçekleşen arızanın giderilmesi yüklenici firmadan talep edilecek.

Kamera ve kamera kayıt cihazlarının periyodik bakımları ise mart, haziran, eylül ve kasım aylarında yapılacak.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58