Cem Yılmaz'ın evindeki yangının nedeni belli oldu

Cem Yılmaz'ın evindeki yangının nedeni belli oldu
Ünlü sanatçı Cem Yılmaz'ın Levent'teki evinin bodrum katında çıkan yangının, jeneratördeki elektrik kontağından olduğu belirlendi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın Levent'teki evinin bodrum katında bulunan jeneratör odasında, elektrik panosunun tutuşması nedeniyle yangın çıktı. Yangın çıktığı sırada evde bulunduğunu belirten Cem Yılmaz, "Jeneratörde yangın çıkınca itfaiyeyi aradık. Sağ olsunlar söndürdüler" dedi. 

Komedyen Cem Yılmaz'ın Beşiktaş Levent'teki 3 katlı villasının bodrum katında, jeneratör odasındaki elektrik panosunun tutuşması sonucu saat 14.45 sıralarında yangın çıktı. O sırada evde bulunan ünlü komedyen ve yardımcısı, yükselen dumanları fark ederek itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekipleri, alevlere müdahale ederek yangını kontrol altına aldı.

"ÇOK BÜYÜTÜYORSUNUZ HADİSEYİ" 

İtfaiye ekiplerinin yangına müdahalesi sırasında bilgi alan Cem Yılmaz, basın mensuplarına "Ben evdeydim zaten. Jeneratörde yangın çıkmış. Yangın neyden çıkmış ben de bilmiyorum. Ustalar çalışıyor zaten aşağıda. Çok büyütüyorsunuz hadiseyi. Jeneratörde yangın çıkınca itfaiyeyi aradık. İtfaiye geldi sağ olsunlar söndürdüler" dedi.

Bir basın mensubunun "Herhangi maddi zarar var mı?" şeklindeki sorusu için Cem Yılmaz, "Yani bu kısmını..." diyerek ayrıldı.  

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Usta komedyen Cem Yılmaz, evinde çıkan yangın ile ilgili sosyal medya hesabından da açıklamada bulundu. Yılmaz, şunları söyledi:

Evimde,bahcedeki jeneratörde elektrik kontağından yangın çıktı.Sagolsun İtfaiye çabucak geldi söndürdü. Herhangi bi büyük hasar vs yok.Soranlara teşekkür ederim.Gayet iyiyim. Geçmiş olsun dilekleriniz ve esprileriniz için tesekkür ederim. İTFAİYE 110

 

 

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58