Cesurlar hareketine büyük bir güç kattı

Cesurlar hareketine büyük bir güç kattı
AKP'den istifa ederek İYİ Parti'ye katılan Maden Belediye Başkanı Musa Orhan, "İYİ Parti'nin Elazığ'da belediye seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağına inancım tam" dedi.

İYİ Parti'nin Maden Belediye Başkan adayı belli oldu. Bağımsız olarak Maden'den Belediye Başkanı seçilen ardından da AKP saflarında yerini alan Musa Orhan, İYİ Parti'ye geçti. Orhan'ın parti rozeti teşkilat binasında düzenlenen törenle takıldı. Burada konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti'nin Elazığ Belediye Başkan adayı olarak Ali Şekerdağ'ın isminin açıklanmasının Elazığ'da büyük bir coşkuyla karşılandığını ve İYİ Parti'nin belediye seçimlerinden büyük bir zaferle çıkacağını söyledi. "İYİ Parti devletin bütünlüğüne, hukukun üstünlüğüne, 81 milyonu kucaklayan, demokratik hak ve hürriyetlerin teminatıdır" diyen Or sözlerini şöyle sürdürdü: "İnanç ve düşünce hürriyetine saygılı, milli ve manevi değerlerine bağlı, medeniyetlere giden yolun taşlarını döşeye döşeye gelen cesurlar hareketidir. Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de her gün gelişen, büyüyen İYİ Parti'nin Elazığ'da belediye seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağına inancım tamdır. Ali Şekerdağ adayımız olduktan sonra hem partide hem kamuoyunda büyük bir heyecan oluşmuştur. Bu heyecan ilçelerde etkisini göstermiştir. Bugünde Maden Belediye Başkanımız Sayın Musa Orhan'ın aramıza katılması cesurlar hareketine büyük bir güç kazandırmıştır. Değerli başkanım Musa Orhan'ın İYİ Parti'ye katılması bizleri onurlandırmıştır. Kendileri tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Aramıza hoş geldin diyorum" dedi.

Maden Belediye Başkanı ve İYİ Parti Maden Belediye Başkan Adayı Musa Orhan ise, "Bizler inşallah hayatımızın her safhasında bütün bireylere karşı, partili partisiz her insanımıza karşı işte, aşta, gönülde, yürekte, hayatımızın her safhasında hep birlikte iyi olup iyi davranacağız ki hep birlikte iyi olacalım. Çok fazla söze gerek yok. İnşallah 2019 Mart yerel seçimlerinde daha önce 2 dönem yapmış olduğum belediye başkanlığını İYİ Parti çatısı altında devam etmeye çalışacağız, gayret göstereceğiz. Yerel seçimlerde büyük bir başarı sağlayacağımıza inancım tam" diye konuştu. Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ da, "İYİ'ler kaybetmez, kaybedilirler" dedi. Şekerdağ şunları söyledi: "Bugün kaybedilen iyilerin buluştuğu bir ortam bu. Sayın Musa kardeşimin de mevcut belediye başkanlığı devam ediyor. Ben inanıyorum ki böyle değerli insanlar önümüzdeki dönem içerisinde partimizde yer alacaklardır. Bununda müjdesini buradan vermek istiyorum. Allah'ın izniyle dik durarak, asla hiç kimseye diklenmeden, önümüze koyulmak istenen taşları birer birer kenara atarak yolumuza devam edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir zaferle hem Elazığ'da hem de Türkiye genelinde çıkacağız. Ben bunun hem işaretlerini alıyorum hem de bunun insanlarla birebir konuştuğumuz zaman yürekten gelen bir içtenlikle ifadelerini dinliyorum. Musa kardeşime de önümüzdeki yerel seçimlerde de başarılar diliyorum."

30 Mart seçimlerine bağımsız olarak giren ve 7 Haziran seçimleri öncesi AKP'ye katılan Musa Orhan, "Artık yolumuza İYİ'lerle yürüyeceğiz.

Her insanımıza karşı iyi olup iyi davranacağız ki hep birlikte iyi olalım" dedi.

Etiketler: , ,
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş