CHP'li Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir hastaneye kaldırıldı

CHP'li Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir hastaneye kaldırıldı
Daha önce korona virüs belirtileri gösterdiğini açıklayan Ardahan Belediye Başkanı CHP'li Faruk Demir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

CHP'li Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, daha önce korona virüs belirtileri göstermeye başladığını ve evde karantinaya alındığını açıklamıştı. 

Gerçek Gündem'in haberine göre, CHP'li Demir dün gece Ankara'da Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı.

Faruk Demir 1 Aralık tarihinde sağlık durumu ile ilgili şunları paylaşmıştı:

"Değerli hemşehrilerim, sevgili dostlarım, kesin tanı konulmamakla birlikte, güçlü belirtiler sebebiyle, Covid-19 tedavi ilaçlarını kullanmak kaydıyla 2 haftalık ev karantinamın 4'üncü günündeyim. 11 gün daha sizlerden ayrı kalacağım.

Maalesef Belediyemizde de vaka sayısı çok. Esnek çalışmaya geçtik. Bu sıkıntılı süreci lütfen evlerimizde geçirelim. Geçmiş olsun dileklerinizi aldım kabul edin. Çok şükür hafif baş ağrısı dışında bir sıkıntım yok. Selam saygı ve sağlık dileklerimle. Birbirimizi kucaklayacağımız günlerin özlemiyle. Hoşça kalın. Belediyemizin iş ve işlemlerini bir müddet daha belediye başkanlık lojmanından yürüteceğiz'' 

demir.jpg

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58