Dersim 2009, yerli çakallar ve AP'li efendileri

A+A-
Behiç KILIÇ

Yobaz Seyit Rıza ve hempaları, tıpkı bugünkü azgın sürünün hayalleri içindeymiş anlaşılan.. Tekdirlere aldırmamış ve bedelini ödemiş.. Kendisi öderken de, peşine taktığı cahilleri de ölüme sürüklemiş..
Seyit Rıza ve çetesinin kovaladığı tek dava, aşiret krallığı belli.. İngiliz’e, Fransız’a yamanması ortada... Dini, cemaati, Kürt ırkçılığını kullanmak istemiş, belasını bulmuş..
Bugün izini sürenler, azgınlığı ele aldılar ya, Seyit Rıza’yı, Şeyh Sait’i diriltme hesapları yapıyorlar...
Tekdirden anlamayıp, sabır ölçüyorlar..
Ötesine geçelim..
Sanki Onur Öymen, bu Seyit Rıza 2009 çakallarının farkındaymış gibi bir konuşma yaptı, ya da onu Allah söyletti de, bu çakalların pislik torbalarının patlamasına, sinsi tezgahlarının ortaya çıkmasına sebep oldu...
Avrupa Parlamentosunda kotarılan “Dersim” saldırısından söz ediyoruz.. Şu tarihlerde zaten Avrupa Parlamentosu odaklı bir  “Dersim Saldırısı”, Türkiye’ye karşı planlanmıştı..
PKK-Soros ittifakı böyle bir saldırıyı organize ediyordu ve işin içinde AP’nin defolu, sözde vekilleri boy gösteriyordu (Paralı askerler).. Sayın Onur Öymen’in sözlerine saldırmalarını  “bahane”  diye nitelemiştik.. Gerçekten de, Öymen’in sözleri, Avrupa odaklı  “Dersim”  saldırısına denk düştü... İyi de oldu, gündem genişleyince vatandaşlarımızın ülkemizin başına örülen çoraplardan daha keskin biçimde haberdar olabilmeleri gerçekleşiyor...
Ne yapılıyor AP’deki  “Dersim”  saldırısında?!. 1937 eşkıyası yobaz Seyit Rıza’dan devletin özür dilemesi, eşkıyanın diriltilmesi isteniyor...
Avrupa Parlamentosu bunu kime yaptırıyor?..
Bu toplantıya katılanlara, konuşanlara, Türk Devletini eleştirenlere bakın..
Derya Sazak (Milliyet Yazarı, TRT konuşmacısı) Doğu Ergil, Ufuk Uras (Vekil) Oral Çalışlar (Radikal Yazarı) Faik Bulut (28 Şubat ünlüsü Kürtçü) Aysel Tuğluk (Apo’nun eski avukatı-Malum Parti vekili) Kazım Genç (Kendine göre Alevi Bektaşi Derneği Sekreteri) Mustafa Şen “Dersim Yeniden İnşa(!) Derneği Başkanı” Yazar Mehmet Bayrak, tarihçi yazar Erdoğan Aydın, Tunceli DTP İl Başkanı Veli Haydar, Şerfafettin Halis (Malum Partinin yeminli Türk düşmanı vekili)
Ne kadar muhteşem bir kadro değil mi, hepsi birbirinden cevher...
Şimdi bu kadronun başındaki Avrupa Parlamentolularına bakalım. AP Sol Grup Başkanı Lothar Bisky.. Prof. Dr. Daniel Brthemont.. Kim bu Avrupalılar?! Bunlar AP’li vampirlerin, enerji şirketleri adına bu toprakları alt üst etmekle görevlendirdiği vampirler.. Bu AP odaklı  “Dersim”  saldırısı tanıtımında şu satırlar var  “AP Sol Grubu’nun üstlendiği..” Bu satırlar oyunun açık seçik göstergesidir.. Organizatöre bak, niyeti anla..
Bu  “değerli”  katılımcılar orada neler anlattılar dersiniz?!.
Atatürk’ü yargılamaktan bahseden bir konferans söz konusudur..! Ve ötesindeki istismar hikayeleri, kürsüye getirilip “Türk Ordusu vahşi katliamlar yaptı”  teraneleri.. Her dönemin torba uzmanı Faik Bulut’un söyledikleri;  “Kemalist zihniyetin  Dersim’e yaklaşımı ’etnik temizlik’, resmi raporlara da yansıyan Dersim katliamı Kürdü imha etme planıdır. Ailelerinden zorla alınıp Türk subaylarına teslim  edilen kız çocukları daha sonra subaylarla evlendirilmişlerdir.”
Okuduklarınıza şaşırmayın!!. Şaşılacak olan, Türkiyeyi böyle aşağılayan satılmışların, Türkiye’nin üst katmanlarındaki muteberliğidir...

Yazarın Diğer Yazıları