Ekrem İmamoğlu'nun belalısı Tevfik Göksu'dan hayret uyandıran geçmiş olsun mesajı

Ekrem İmamoğlu'nun belalısı Tevfik Göksu'dan hayret uyandıran geçmiş olsun mesajı
İBB AKP Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, testi pozitifi çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için sosyal medya hesabı Twitter üzerinden geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Her fırsatta İBB Meclisi'nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ya atışan İBB AKP Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, korona virüse yakalanan Ekrem İmamoğlu için sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Göksu, mesajında “Korona virüs testi pozitif çıkan İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'na geçmiş olsun temennimi iletiyor, Allah'tan acil şifalar diliyorum” dedi.

goksu.jpg

İlgili Haberler
Korona virüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun karısının ve çocuklarının test sonucu belli oldu. En yakın adamı Murat Ongun açıkladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan Ekrem İmamoğlu mesajıHer şey çok güzel olacak sloganını bulan Berkay Gezgin'den Ekrem İmamoğlu mesajıKoronaya yakalanan Ekrem İmamoğlu için AKP’den ilk açıklamaAmerikan Hastanesi'nden Ekrem İmamoğlu'nun sağlık durumu hakkında açıklamaMuharrem İnce'den Ekrem İmamoğlu'na geçmiş olsun mesajıCHP'den Ekrem İmamoğlu'na geçmiş olsun mesajıİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu korona virüse yakalandı
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş