Eyvah eyvah medyada büyük kavga Zafer Arapkirli Ahmet Hakan’a demediğini bırakmadı. Medyanın yalnız kurdu Ahmet Hakan bu laflara ne diyecek

Eyvah eyvah medyada büyük kavga Zafer Arapkirli Ahmet Hakan’a demediğini bırakmadı. Medyanın yalnız kurdu Ahmet Hakan bu laflara ne diyecek
Hürriyet Gazetesi Yayın Yönetmesi Ahmet Hakan, Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici'yi köşe yazısında eleştirdi. Gazeteci Zafer Arapkirli ise, Ahmet Hakan’ı sert sözlerle eleştirerek demediğini bırakmadı. Arapkirli, Ahmet Hakan için “Korkuyorsunuz çünkü. Çünkü yandaşsın “ ifadelerini kullandı.

Kendisine ‘Medya ombudsmanı’ unvanı veren Faruk Bildirici Hürriyet Gazetesi’ni kalabalık AKP kongreleri haberini vermediği için eleştirdi. Yaşananların ardından Hürriyet Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan eleştiri yağmuruna tuttu. Ama bu sefer ortaya ise Zafer Arapkirli ortaya çıktı. 
Ahmet Hakan’ın iki önceki “Parti kongrelerinde çekilen halaylar” başlıklı yazısını eleştiren Faruk Bildirici'ye bugünkü köşesinden yanıt verdi. Bildirici için, "etikçi başı" ifadesini kullanan Hakan, "Siyasal cepheleşmenin kamplarından birini üstüme saldırtıyor" görüşünü savundu.
ZAFER ARAPKİRLİ'DEN SERT ELEŞTİRİ
Gazeteci Zafer Arapkirli Medya Terapi programında sert eleştirilerde bulundu. Arapkirli, Ahmet Hakan’a seslenerek, “Herkes AKP kongrelerinden bahsettiğini anlıyor ama senin yüreğin dalağın yetmiyor onlara AKP kongresi demeye. Korkuyorsunuz çünkü. Çünkü yandaşsın “ dedi.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş