Fatih Portakal'ın evine de geldiler

Fatih Portakal'ın evine de geldiler
Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, drone kaldırarak evinin üstünde uçurduklarını ve özel mülkünü hukuksuzca izlediklerini ifade ederek "Evimin adresini paylaşıp bizimle yaşayanları, eşimi hedef gösterme sorumsuzluğunu yapıyorlar. Eğer başlarına bir şey gelecek olursa sorumlusu sizlersiniz" dedi.

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Seferihisar’daki 8.3 dönümlük çiftlik evine yasalara aykırı şekilde 3 kaçak yapı diktiği iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.

Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada evinin hukuksuzca drone ile izlendiğini ifade ederek duruma çok sert tepki gösterdi.

Evinin adresinin paylaşıldığını ve eşinin hedef gösterildiğini söyleyen Portakal, "Eğer başlarına bir şey gelecek olursa sorumlusu sizlersiniz. İtibar celladı olarak hakkınızda emniyette şikayette bulunuldu. Umarım kötü bir durum yaşanmaz!" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fatih Portakal'ın evinin üstünde drone uçurdular: "Başlarına bir şey gelirse..."

Drone ile çektikleri arazinin, imar barışından faydalandığı alanlar olduğunu söyleyen Portakal, "Altinda 21 m2 konteyner olan sundurma, 10 m2 temelsiz oda ve ahşap kütükler üzerine oturtulmuş kaldır/kondur ahşap alan. Dron marifeti ile çekilmiş fotoda başvuru yok denilen 3 yerse: 4 tarafı açık sundurmalı garaj, ailenin için mekan ki, 2016 yılında kullanım belgesi zaten alınmıştı. Komiği içinde 25 tavuğun ikamet ettiği kümes. Bildiğin kümes! Köpeklerin kafeslerini kayda değer görmemişler" açıklamasında bulundu.

Fatih Portakal, Bugün öğlen saatlerinde ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan geldiklerini belirterek "İçeri aldık ve her yere baktırdık. Rapor hazırlanacakmış. Bildireceklermiş. Neticeyi bildiririm. Not: tavukları evsiz bırakmayın" dedi.

ekran-alintisi-801.jpgekran-alintisimm.jpg

 

 

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58