FOX TV'nin dizisi Savaşçı'ya katılan ünlü isimle ilgili flaş Kuruluş Osman detayı

FOX TV'nin dizisi Savaşçı'ya katılan ünlü isimle ilgili flaş Kuruluş Osman detayı
FOX TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı'nın yeni sezon kadrosuna katılan Ediz Hun'un Kuruluş Osman dizisinden gelen teklifi reddettiği ortaya çıktı.

FOX TV'nin en çok merak edilen dizileri arasında yer alan Savaşçı'nın yeni bölümünün kısa süre sonra yayınlanacağı belirtildi. Berk Oktay'ın diziden ayrılmasının artından başta Ediz Hun olmak üzere Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş kadroya katılan yeni isimler olmuştu. 

Dizinin tecrübeli isimleri arasında yer alan Ediz Hun, TV100’deki Magazin Hattı’na flaş açıklamalarda bulundu. Kuruluş Osman dizisinin çok istemesi durumunda orada oynayabileceğini belirten Hun, “Olmadı, bazı sebepleri var tabiatıyla. Ben zaten çok fazla istekli olmadım. Çok isteseydim olurdu ama hayırlı olmuş, böyle güzel bir ekiple çalışma imkanı buldum. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum”  dedi. 

"YETER Kİ ROL İYİ OLSUN"

Savaşçı dizisindeki rolünü sevdiğini belirten Hun, "Yeter ki rol iyi olsun. Şahsiyetli olsun ve ben kendimi en iyi şekilde halka aktarabileyim. Bu önemli benim için. Her şeyin üstünde bu geliyor, rol ve tabii iyi bir ekip, homojen grup ile çalışıyor olmak da başarının çok önemli bir faktörü olarak değerlendirilir” diye konuştu.  

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58