Galatasaray Başkanı Cengiz taburcu oldu: Herkes bu ayrıntıyı konuşuyor

Galatasaray Başkanı Cengiz taburcu oldu: Herkes bu ayrıntıyı konuşuyor
Önemli bir operasyon geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, hastaneden taburcu oldu. Cengiz'in ağır bir ameliyatın ardından yürüyerek arabasına binmesi sevinç yarattı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 7 Mayıs'ta beyninden önemli operasyon geçirmişti. Cengiz, hastaneden yürüyerek çıkıp aracına doğru ilerlerken orada bulunan basın mensuplarına kısa bir açıklama yapıp "Komadan çıktığımdan beri her şey kontrolüm altında" dedi.

KEMOTERAPİYE DEVAM EDİLECEK 

Mustafa Cengiz'in doktoru Uğur Türe; 'Başkan çok iyi durumda. Zorlu bir ameliyat geçirdik. beyinde tümör vardı ve çıkardık. Çok iyi durumda, evine dinlenmeye gidiyor. Bundan sonra kemoterapi süreci var, iyi gidiyor, atlatacağını düşünüyorum.' dedi.

YÜZLER GÜLÜYOR 

Abdürrahim Albayrak, 'Hocamızdan Allah razı olsun. Hastaneden mutlu ayrılıyoruz. Başkanımızın durumu gayet iyi. Daha da iyi olacak inşallah. Çok ağır bir ameliyat geçirmesine rağmen başkanımız yürüyerek, arabasına binip gitti.' ifadelerini kullandı.

"SAĞLIĞINA KAVUŞACAK" 

Yusuf Günay ise "Doktorumuza şükranlarımızı sunuyorum. Başkanımız en kısa sürede eski sağlığına kavuşacaktır. Galatasaray'ı daha iyi yönetmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58