GRT Coin Geleceği 2022-2024 GRT Coin Yorum

The Graph coin, web3 ve merkeziyetsiz finans alanında önemli role sahip kripto para projesi. GRT tahminleri, bu nedenle uzun vadeli kripto para yatırımcıları için merak edilen konulardan.

GRT Coin Geleceği 2022-2024 GRT Coin Yorum

GRT COİN GELECEĞİ 2022-2024 GRT COİN YORUM

Graph Vakfı tarafından geliştirilmiş bir proje olan The Graph coin, 2020 yılının son döneminde piyasaya sürüldü. Üç katmanlı bir kripto para birimi olan The Graph, borsalarda GRT simgesi ile işlem görmekte. Ethereum blokzinciri üzerinde inşa edilen coin, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük 100 kripto varlığı içinde yer alıyor. The Graph güncel fiyatı, GRT USDT bağlantısı üzerinden erişilebilir.

The Graph fiyatı, uzun vadeli yatırımcılar tarafından takip edilen konulardan. Çeşitli teknik analiz yaklaşımlarına göre, GRT’nin 2023 ve sonraki yıllarda hangi fiyat seviyelerinden işlem göreceği tahmin edilebiliyor. Kripto para fiyatlarını, teknik algoritmasına göre hesaplayan platformlardan Coin Price Forecast, The Graph fiyatını 2030 yılına kadar paylaşıyor. Platformun verilerine göre GRT fiyatı 2023 yılında 0.37 doları, 2027 yılında 0.6 doları, 2030 yılında ise 0.7 doları görebilir. Bununla birlikte, Coin Price Forecast tahminleri, temel analiz ve birçok değişkenden bağımsız hazırlandığı için, yatırım tavsiyesi kapsamında yer almamakta.

THE GRAPH COİN GELECEĞİ 2022

Blokzinciri dünyasında gelişmiş bir çözüm sunan The Graph, veri çekme, indeksleme odaklı bir proje. Farklı merkeziyetsiz finans platformları, The Graph altyapısını kullanıyor. The Graph coin geleceği 2022 ve ilerleyen yıllarda, değişken bir performans gösterebilir. GRT’nin yükselişini bekleyen analistler, The Graph’ın indeksleme çözümlerinden daha fazla projenin yararlanacağını öngörüyor. Buna ek olarak, blokzinciri projelerine ilginin artması, teknolojinin yaygınlaşması da The Graph’ı destekleyebilir. Kripto para piyasasında yaşanabilecek boğa döngüsü, GRT fiyatını 2022 yılında yukarı taşıyabilir. Bununla birlikte, kripto paralar volatil ve öngörülemez yapıda olduğu için, GRT’de pozitif fiyat tahminlerinin kesinliği bulunmamakta. GRT’nin fiyatının düşmesini bekleyen analistle, piyasada yüksek bir satış dalgasının yaşanacağı ve ayı piyasasının geleceği öngörüsüne dayanıyor. Ancak düşüş beklentileri de, kesin bir tahmin içermemekte.

THE GRAPH COİN GELECEĞİ 2023 - 2024 - 2025

Kripto para portföyünde, blokzinciri çözümleri odaklı coin’lere yer verenler için The Graph popüler bir seçenek. Orta ve uzun vadeli kripto para portföyünde, GRT tutanlar için 2023, 2024 ve 2025 yıllarında yaşanabilecek fiyat hareketleri oldukça önemli. Kripto paraların fiyat tahminlerini paylaşan Coin Price Forecast, 2023 ve sonraki yıllarda GRT’nin ulaşabileceği noktalarla ilgili analitik verilere dayanarak fiyat tahminini sunuyor. Platforma göre GRT 2023 yılı içinde 0.37 doları, 2024 yılı içinde 0.4 doları, 2025 yılı içinde ise 0.5 doları görebilir. Platformun paylaştığı tahminler, teknik analiz metotlarına göre bir algoritma tarafından hesaplanmaktadır. Bu nedenle GRT coin tahminlerindeki veriler, kesinlik içermez ve bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil. Birkaç yıllık süreç içerisinde, Bitcoin ve kripto paraların grafiğinde yaşanabilecek sert değişimler, GRT coin’i etkileyebilir.

THE GRAPH COİN ALINIR MI?

The Graph, blokzincirinde indeks çözümleri sunan teknolojik bir altyapı olması bakımından ön plana çıkan bir proje. DeFi ve web3 dünyasında Uniswap ve AAVE gibi projeler tarafından tercih edilmesi de, GRT coin’i ön plana çıkardı. 2020 yılı sonunda piyasada işlem görmeye başlayan The Graph coin, sert fiyat hareketlerine sahne oldu. 2020 sonunda 0.25 dolardan işlem gören GRT coin, 2021’in Mart ayında 2,3 dolar sevisini geçerek tarihi zirvesini yakaladı. 2022 yılında piyasa yaşanan genel düşüşün ardından, The Graph coin 0.13 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. GRT fiyat hareketlerine bakıldığında, hem yükseliş hem de düşüşlerin sert bir şekilde oluştuğu gözlemlenebilir. Bu nedenle GRT coin tahmin ve analizlerini baz almadan, her kripto para yatırımcısı kendi teknik ve temel analiz yaklaşımınıza göre karar vermelidir. GRT fiyatını genel piyasanın yanı sıra, blokzinciri ağının yeni anlaşmaları da etkileyebilir.

THE GRAPH COİN NEREDEN ALINIR?

GRT coin ve diğer altcoin’lerde, düşük işlem komisyonu ile satın alım fırsatı sunan kripto borsası Kucoin en önemli seçeneklerden. Dünyanın en düşük işlem komisyonunu sunan site, işlem hacmi bakımından ilk 5 borsa içinde yer alıyor. Her 4 kripto para yatırımcısından 1’inin tercih ettiği Kucoin’de, The Graph’ın yanı sıra 600’ün üzerinde altcoin, 1000’den fazla işlem çiftinde listeleniyor. Yükseliş potansiyeli taşıyan cevher coin’lerin (GEM) yer aldığı borsada, tüm yatırımlar sigorta fonu ile güvence altına alınıyor. Bu nedenle Kucoin, hem bireysel hem de kurumsal kripto para yatırımında en popüler adreslerden.

Öne Çıkanlar