Hakan Taşıyan’dan sevindiren haber. Yakın arkadaşı açıkladı

Hakan Taşıyan’dan sevindiren haber. Yakın arkadaşı açıkladı
Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’ın yakın arkadaşı Hakan Yılmaz, karaciğer donörü bulunduğunu ve Taşıyan'ın dün akşam saatlerinde ameliyata alındığını söyledi. Taşıyan'ın kız kardeşinin böbreğinin de Hakan Taşıyan'a nakledilebileceği belirlendi.

HaberTürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre, Ankara'da yaşayan ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak, yaklaşık 5 ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkitlerin ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Taşıyan için acil olarak böbrek ve karaciğer nakline ihtiyaç olduğu tespit edildi. Ailesinden alınan örnekler sonucunda Taşıyan'ın kız kardeşinin böbreğinin Hakan Taşıyan'a nakledilebileceği belirlendi.

UYGUN DONÖR BULUNDU
Taşıyan'ın karaciğer donörü hakkında ise şarkıcının yakın arkadaşı Hakan Yılmaz yeni açıklamada bulundu. Yılmaz, karaciğer donörü bulunduğunu ve Taşıyan'ın dün akşam saatlerinde ameliyata alındığını söyledi.

Ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58