İstanbul'da feci kaza. Bariyerler otomobilin içinden geçti

İstanbul'da feci kaza. Bariyerler otomobilin içinden geçti
İstanbul Sarıyer'de TEM  Otoyolu yan yolda seyir halindeki bir otomobil henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile yol kenarındaki bariyerlere çarptı. Bariyerler otomobilin içinden geçip arkadan çıkarken, sürücü hayatını kaybetti. Otomobilde bulunan bir kişi ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Berke Erkan'ın kullandığı otomobil TEM yan yolda seyir halindeyken henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile yan yol ile TEM otoyolunu bir birinden ayıran bariyerlere çarptı.

BARİYERLERE SAPLANDI

Bariyerler otomobile ok gibi saplandı. Otomobilin ön tarafından giren bariyerler otomobilin içinden geçerek arkadan çıktı. Kazayı gören vatandaşlar derhal sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

ŞOFÖR OTOMOBİLE SIKIŞTI

Hurdaya dönen otomobil içinde sıkışan sürücü itfaiye ekiplerinin yaklaşık yarım saat süren çalışmaları sonucu çıkarıldı. Sıkıştığı yerden çıkarılan sürücüyü sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak sürücü yapılan tüm müdahalelerle rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sürücü ile birlikte otomobilde bulunan bir kişi ise hurdaya dönen otomobilden yara almadan kurtuldu.

sariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto1.jpgsariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto2.jpgsariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto4.jpgsariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto5.jpgsariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto7.jpgsariyerde-bariyerler-otomobile-ok-gibi-saplandi-1-olu-1207-dhaphoto9.jpg

DHA

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş