İsveç’teki Ermeni kırması Kürtçü faşist

A+A-
Behiç KILIÇ

İsveç’te “olan” ABD’de “olan”dan daha da önemlidir. İsveç’te, Türkiye’nin “Truva atlarının” ihanetine tanık oluyoruz. Başlığı hatırlayın, “Süryani, Keldani, Pontus işbirliği ile geçen tasarı!..”
Bu sonuç, “Gaflet, dalalet ve hatta hıyanet”tir...
Öne çıkan üç  “hain”  var...
Vanlı ve Midyatlı oldukları belirtilen üç hain...
Şimdi bunları tanıyalım...
Vakit Gazetesi tespit etmiş,  “Ermeni Soykırım Tasarısı’na destek veren 3 parlamenterin kirli ilişkileri” başlığı ile şu bilgileri aktardı...
Gülan Avcı: Ermeni kökenli.
Kocası Ziya Avcı ve annesi Yıldız Avcı’nın ismi PKK listelerinde geçiyor. Stockholm’de Metro Müdürü olan kocası KADEK’te üst düzey yönetici.
Bir başka kaynak, bu hanımefendinin kocası olarak İsveçli bir parlamenteri gösteriyor!.. O bilgiye göre, “Avcı (33) kendisiyle aynı rüyayı paylaşan yine Halk Partisi Milletvekili Fredrik Malm ile evli. Malm da, Ocak 2006’da Kuzey Irak’taki bölgesel Kürt yönetimi tarafından ‘Yılın Kürt Dostu’ ilan edilmiş.”
Neyse, kocası hangisi olursa olsun iki koca kimliğinin de meşrebi belli!.. Biz “hanımefendi” den gidelim...
Gülan Avcı, Van Pinyanis (yeni adı Harmancı) Köyü’nden. Pinyanis’de tarihi bir kilise mevcut ve eski Ermeni evleri var. Ailesinin Ermeni kökenli olduğu iddia ediliyor.
Partisinin, Türkiye ile ilişkilerin bozulmaması için ‘hayır’ oyu verin çağrısına rağmen, ‘95 yıldır acı çeken insanların haklarını elde etme zamanı gelmiştir’ diyerek tasarıyı desteklemiş. En büyük rüyası ‘Bağımsız Kürdistan’mış... Gülan Avcı, Barzanilerin İsveç’teki organizasyonlarını üstleniyor. Bir nevi KDP’nin temsilcisi konumunda... PKK ile de yakın ilişki içerisinde...
Yılmaz Kerimo: Hristiyan-Süryani, PKK bağlantılı...
 Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı gündemde iken Süryanilerin de soykırıma uğradıkları düşüncesiyle kulis çalışmalarıyla oylamanın kabul edilmesi için çalıştı. Abdullah Öcalan’ın 4 Haziran 1999 tarihinde İmralı Adası’nda yapılan duruşmasına katılan İsveçli Parlamenter..! İsveç’te Ermeni ve Süryani soykırımı için Avrupa Parlamentosu’nda araştırma istemiş ve Kürt sorunu ile ilgili bir rapor hazırlayarak Avrupa Parlamentosu’na sunmuş. Ermeni soykırım tasarısı gündemde iken basın mensuplarına Süryanilerin de soykırıma uğradıkları yolunda bilgi vermesinden dolayı Diyarbakır DGM’de hakkında dava açılmış. Ayrıca akrabaları arasında Türkiye ve İsveç’te PKK adına faaliyet yürütenlerin olduğu belirtiliyor... Yılmaz Kerimo, Suriye asıllı, babası Türk olan Elizabeth ile evli ve 4 çocuk babası. 1963 yılında Midyat’ta doğdu. Ailesinin 1978’de İsveç’e göç etmesiyle bu ülkeye geldi. 7 kardeşin altıncısı olan Kerimo, Stockholm Belediyesi’nde görev yaptı. İsveç İnsan Hakları Komisyonu ve Türkiye’de İnsan Haklarını Destekleme Dayanışma Komitesi üyesi. TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Mehmet Elkatmış ile yakın ilişki ve işbirliği içinde çalışıyor. Türkiye’ye de geldi ve iktidar ileri gelenleri ile görüşmeler yaptı...
İbrahim Baylan: Ailesi Süryani Yahudi-sabetay!.. Önceki, Sosyal Demokrat Parti hükümetinin Eğitim Bakanı. Baylan 5.700 tercih oyuyla milletvekili seçildi.
İsveç, “İsveçli” yaptığı bu işbirlikçilerin ilkel iştahalarını kullanarak Türkiye’ye saldırıyor..

Yazarın Diğer Yazıları