İYİ Parti Urlalı kadınlardan nezaket ziyareti

İYİ Parti Urlalı kadınlardan nezaket ziyareti
Urla İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel Bıyık ve Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir İYİ Parti Başkan Yardımcısı Ülkü Doğan ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

URLA - FERHAT İNANÇ / YENİÇAĞ 

Urla İYİ Parti İlçe Başkanı Yüksel Bıyık ve Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir İYİ Parti Başkan Yardımcısı Ülkü Doğan ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesine nezaket ziyareti gerçekleştirdi..  

Ziyarette İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Türk Kadınlarının tehdide, dayağa, tecavüze, iş hayatında ayrımcılığa uğramadığı bir Türkiye’yi el ele vererek hep birlikte oluşturacağız” mesajı Şube Başkanı Ayşe Başkanoğlu ve Şube temsilcileri nezdinde bir kez daha vurgulanarak, İYİ Parti Urla İlçe Teşkilatının her halükarda Urlalı kadınlarımızın yanında olduğunu ve İstanbul sözleşmesinin ortadan kaldırılmasına müsaade edilmeyeceği belirtildi.

Öte yandan İYİ Parti Urla Kadın Politikaları Başkanı Nuray Ülger, “Kadınlarımıza yönelik her türlü şiddetin, tehdidin, ayrımcılığın karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz” dedi.   

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58