İzmirli'ye faşist diyen faşistler

A+A-
Behiç KILIÇ

Adam artık tutulamıyor, Apo propagandisti Ahmet Türk’ün sözlerine bakın; “Sivil faşistler İzmir’de saldırdı.”
Bu adama bir çift söz şudur..
“Faşist arıyorsan aynaya bak!.. Bütün sözlerin ırkçılık, ırk hakimiyeti, ırk temsilciliği üzerine.. Irk üstünlüğü için iç savaş tahrikçiliği yapıyorsun.. PKK çetesinin ırkçı temsilciliği nerede yansıyor, iyice gör.. Bütün bunlar faşizmin yansımasıdır.. Silahlı çeteden medet ummak Gestapo tezahürüdür.. İzmirli’nin üzerine araç sürmek, faşizmin terör üslubudur..”
Ahmet ağanın sözlerinin doğrusu şudur..
“Faşist PKK İzmir’de iç savaş provası yaptı...”
Olaylar ortadadır.. DTP rehberli PKK sürülerinin İzmir saldırıları, sinsi ve alçakça bir İmralı planıdır!.. İzmir’in laik, demokrat, Atatürk Cumhuriyeti’ne bağlı vatandaşlarını devşirme planı elbette sadece Apo’nun ot yeme işi değildir.. Bu konuda liboşsorosçuların azami gayretleri göz ardı edilemez.. Nitekim PKK’lı çakalların İzmir halkı üzerine araçlarını sürerek başlattıkları olaylar, bu liboşsoros  alçaklarının kalem oynattığı, TV programı yaptığı ekranlarda, tamamen PKK yanlısı olarak yansıtıldı ve İzmirlilere  “Faşist(!)”  deme cüreti ile küfredildi.. Tabii bunu yapanlar, ruhunu satmış paralı askerlerdir...
Ne demiş Ahmet Türk;
“Sivil faşistler İzmir’de saldırdı.”
Ot yemenin bir şekli yani bu sözler!.. Ahmet Türk şunu bilecek; eğer İzmir’e Türkiye Cumhuriyeti’nin sadık bir vatandaşı olarak gelecekse, İzmir onundur elbette..
Ama eşkıya çetesinin öncü birliği olarak İzmir’e dalmak isteyenin alacağı cevap vardır.. Sadece İzmir’de değil tüm Türkiye’de bu durum böyledir.. Bakmayın siz Silopi-Habur işine... Bu bir sabır dönemi.. Ahmet Türk şunu iyi bilecek.. Bu ülkenin hain olmayan her vatandaşı her santimetre karesinde hak sahibir.. Ama aksi halde, yani PKK öncüsü olarak Diyarbakır ve Hakkari gibi vatan toprakları da haramdır girişlere.. Tekrar edeyim, bakmayın oralardaki özürlü görüntülere, DTP-PKK ittifaklı şımarık saldırganlıklara.. Şu sıralar bir sabır dönemidir, belirttiğimiz gibi..
Hürriyet Yazarı Yılmaz Özdil, mükemmel bir Ahmet Türk portresi çizdiği yazısında şöyle diyor;
“İzmir’den Çeşme Otoyolu’na gir, topukla, Çeşme’desin, Ilıca’ya sap, Ildırı levhasını takip et, Ildırı’ya gelince, şahane Gerence Koyu önünde, Günkent Sitesi’ni sor... Eski adı, 18’inci Dönem Parlamenterler Sitesi, helikopter pisti var, müstakil, bahçeli, tripleks, almaya kalk, 300 milyar lira.”
Ahmet Türk’ün yazlığı orada.
Dalyanköy’de çipuraları, kalamarları götürürken  “fıstık” , işine gelmeyince  “faşist”  öyle mi?
DTP’nin başında, İmralı’daki cani adına iş görenler, bu ülkenin en zenginleri sınıfındalar.. Toprak ağaları beyler...
Kimlerin tepesine binilerek nelerin peşinde koşulduğu sorgulanmıyor, robotlaştırılmış sürülerle iç savaş tehditleri ile, devletten parsa koparılmaya çalışılıyor..
Kimin adına?! PKK adına.. PKK ne?.. Başta uyuşturucu olmak üzere, dünyanın önemli yer altı terör çetesi.
Ahmet Türk ve ekibi neden İzmir’e daldılar bellidir..
İzmir’de söylediklerine bakın,  “Hükümet ‘ikiyüzlü’ bir politika izliyor.. bir yandan kan dursun diyor bir yandan operasyon yapılıyor.. PKK ve Öcalan ile görüşmeden sorunu çözmeye çalışmak realiteden uzaktır.”
Ötesini söylemeye gerek var mı?!.

Yazarın Diğer Yazıları