Kadıköy'de kuryeyi gasp ettiler! Polis ve güvenlik görevlisi bıçaklandı

Kadıköy'de kuryeyi gasp ettiler! Polis ve güvenlik görevlisi bıçaklandı
İstanbul Kadıköy'de motosikletli kuryeyi gasp etmeye çalışan 2 kişi, olayı görüp müdahale etmek isteyen bir polis ve güvenlik görevlisini bıçakla yaralayarak kaçtı. Hemen akabinde yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Merdivenköy Mahallesi Seyhan Sokak üzerinden geçen bir motorlu kuryeyi gasp etmeye çalışan 2 kişi, olayı evinden görerek müdahale etmeye çalışan 1 polis memuru ile sitenin özel güvenlik görevlisini bıçakladı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri karnından yaralanan polis memuru ile kolundan yaralanan özel güvenlik görevlisi C. G.'yi olay yerinden yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı.

BİRİ YAKALANDI

Polis ekipleri olayın yaşandığı yerde geniş güvenlik önlemi aldı. Olayın yaşandığı sokaktaki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek zanlıların eşgalini belirleyen polis kısa sürede 1 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Kaçan diğer zanlının yakalanması için çalışmalar devam ediyor. Yakalanan zanlı ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

POLİSİ KARNINDAN BIÇAKLADILAR

Olayı gören komşulardan biri olan Esmer A. yaşananları, “Önce bayağı bir bağrışma sesi duydum ondan sonra merak edip çıktım. Bir tane polis arkadaşımızı karnından bıçakladılar. Güvenlikçi arkadaşımızı kolundan bıçakladılar. Gasp yapmaya çalıştılar burada. Güvenlikçi arkadaşlar da araya girince gaspçılar bıçaklayıp kaçtılar. Gaspçılar 2 kişiydi"  diye anlattı.


O ANLAR CEP TELEFONU KAMERASINDA

Bir polis memuru ile özel güvenlik görevlisinin bıçakla yaralandığı olayın hemen akabinde yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

kuryeyi-gasp-edenlere-mudahale-eden-polis-ve-ozel-guvenlik-gorevlisi-bicaklandi-1962-dhaphoto1.jpgkuryeyi-gasp-edenlere-mudahale-eden-polis-ve-ozel-guvenlik-gorevlisi-bicaklandi-8109-dhaphoto2.jpgkuryeyi-gasp-edenlere-mudahale-eden-polis-ve-ozel-guvenlik-gorevlisi-bicaklandi-8109-dhaphoto4.jpgkuryeyi-gasp-edenlere-mudahale-eden-polis-ve-ozel-guvenlik-gorevlisi-bicaklandi-9351-dhaphoto5.jpgkuryeyi-gasp-edenlere-mudahale-eden-polis-ve-ozel-guvenlik-gorevlisi-bicaklandi-9351-dhaphoto6.jpg

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş