Kadın doktora maskesiz kadın hasta saldırdı. Hani doktorlar canınızdan kıymetliydi. Yapanın yaptığı yine yanına kar mı kalacak

Kadın doktora maskesiz kadın hasta saldırdı. Hani doktorlar canınızdan kıymetliydi. Yapanın yaptığı yine yanına kar mı kalacak
Avcılar’daki 7 No’lu Aile Sağlık Merkezi’ne maskesiz gelen kadın, kendisini uyaran Dr. Yağmur  Turhan’a hakaret ederek saldırdıktan sonra kaçtı. Olay, kadın doktor ve güvenlik kameraları ile saniye saniye görüntülendi.

Olay, 2 Aralık Çarşamba günü Gümüşpala Mahallesi’ndeki 7 Numaralı Aile Sağlık Merkezi’nde meydana geldi. Bir kadın maskesiz halde sağlık merkezine girdi. Bu kadını gören Dr. Yağmur Turan, maskesiz içeri giremeyeceğini belirterek uyardı.

yenicag-doktor-5.jpg

HAKARETLER ETMEYE BAŞLADI

Birden sinirlenen kadın Dr. Turhan ile tartışmaya başlayarak hakaret etmeye başladı. Dr. Yağmur Turan, bunun üzerine polisi arayarak, cep telefonu ile kadını görüntülemeye başladı. Sinirlenen kadın, kendisini uyaran doktora hakaretlerini sürdürürken, tırnaklarıyla kollarından yaraladı. Kadın daha sonra sağlık merkezini terk etti.

yenicag-doktor-1-002.jpg

O ANLAR SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

Olay, güvenlik kameraları ile saniye saniye görüntülendi. Polis, kadının kimliğini belirlemek amacıyla araştırmaya başladı.

yenicag-doktor-2-003.jpg

Dr. Yağmur Turan, korona virüs salgınına karşı alınan önlemleri herkesin bildiğini, buna rağmen, hamile, çocuk ve hastaların geldiği aile sağlık merkezine bir kişinin maskesiz gelmesine izin veremeyeceğini söyledi.

yenicag-doktor-3-001.jpg

Dr. Turan, kimliği henüz belirlenemediği için kadın hakkında dava açamadığını  sevk edildiği hastanede kendisine 3 gün iş göremez raporu verildiğini söyledi.

yenicag-doktor-4.jpg

yenicag-doktor-6.jpg

yenicag-doktor-7.jpg

(Kaynak: DHA)

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58