Kanuni ile neyi örtmeye çalışıyor?

A+A-
Afet ILGAZ

Türkiye’de olağanüstü bir varlık, yokluk savaşı yaşanıyor. Siyonistler ve iş birlikçileri davul çalıp, boru öttürüp oynuyorlar. Bizim köşe yazarları da ister istemez havaya girdiler. Espride, laf ebeliğinde yarışıyorlar.
 “Patriot”  denilen şu şeytani düzen, güneydeki topraklarımızı, o büyük dedikleri ama asla büyük olamayacak, hatta hiç olmayacak o planın işletilmesi için hazırlanıyor. İşletilmesi demek, onun gerçekleşmesi anlamına gelmiyor. Çünkü İslamcılar, gerçek bir Müslüman gibi sağlam duramadılar. Ceza gelecek yerden ödül bekliyorlar.

 

***

 

Yerel Yönetimler Yasası konusunda Ulusal Kanal’da konuşan köylüleri dinledim ve hayran oldum. Köylüyü, köyü, köyün bir ülke için değerini, üretimi, hayvancılığı, zeytinciliği, meyveciliği nasıl da düzgün cümlelerle anlatıp savundular. Hele yaşlı bir teyzenin lafını şu yazıya başlık yapmam gerekirdi:
 “Her yasa çıkarışlarında bizim halimiz daha da kötüleşiyor.”
Güneydoğu’da 3.000 ajan mı cirit atıyor, 5.000 ajan mı? İçlerinde her ülkenin Siyonistleri ve iş birlikçileri mi var? Bir ayaklanma çıkarmak mı niyetleri? Böyle bir şey olursa buna müdahale edecek Türk uçaklarını mı vuracaklar? Bizim jetler, Suriye sınırındaki Suriye köylerini bombalayadursunlar! Hâlâ Esad masalları ve en acısı da bu durumu savunmak adına Başbakan’ın söylediği şu sözler:  “Biz bir NATO ülkesiyiz ve NATO ülkesi olarak da yasaların gereği, orası aynı zamanda NATO’nun da talebimiz halinde böyle bir görevi yapma alanı içerisindedir.”
Libya hadisesinde de NATO’ya böyle büyük anlamlar yüklemişti Başbakan. Menderes’in de en son mitinglerinden biri Kütahya’da olmuştu. Kütahya’daki bu Muhteşem Süleyman mitingi bana onu hatırlattı.

Yazarın Diğer Yazıları