Kocasına daha fenasını yaptı. Boks şampiyonu Viviane Obenauf kalçasına dokunmaya çalışan adamı tek yumrukla yere sermişti

Kocasına daha fenasını yaptı. Boks şampiyonu Viviane Obenauf  kalçasına dokunmaya çalışan adamı tek yumrukla yere sermişti
Brezilyalı eski şampiyon boksör Viviane Obenauf, kocasını ölene kadar dövdüğü şüphesiyle tutuklandı. Obenauf daha önce de kalçasına dokunmaya çalışan bir adamın yüzüne yumruk atması üzerine tutuklanmıştı.

Daily Star gazetesi Obenauf'un "ocak ayında evlendiği zengin eşini öldürdüğü suçlamasıyla" İsviçre'de gözaltına alındığını yazdı.

Eşini, yaşadıkları dairede "keskin olmayan bir cisimle" döverek öldürmekle itham edilen 34 yaşındaki Obenauf'un soruşturma sırasında tutuklu kalacağı kaydedildi.

HAYATINI KAYBETTİ 

Daily Star gazetesinin haberine göre, polis yetkilileri, İsviçre yasaları uyarınca gizlilik gereği tam ismi verilmeyip kendisinden yalnızca "Thomas" adıyla bahsedilen kişinin büyük çaplı yaralanmanın ardından hayatını kaybettiğini bildirdi. Polis ekiplerinin Obernauf'a ait bir spor salonunda ve çiftin dairesinde de arama yaptı. 

KALÇASINA DOKUNMAYA ÇALIŞTI

Obernauf'un daha önce de bir suçlamayla gündeme geldiğini hatırlatan İsviçre gazetesi Blick ise eski boksörün Ekim 2016'da 30. doğum gününü kutladığı bir gece kulübünde kalçasına dokunmaya çalışan bir adamın yüzüne yumruk atması nedeniyle tutuklandığını ve birkaç saati hücrede geçirdiğini aktardı. Rio de Janeiro doğumlu Obernauf, 18 yaşında boksa adım atmadan önce erken yaşlarda futbol oynamış ve olimpiyatlarda jimnastikçi olarak yer almıştı.

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58