Korona filan dinlemiyorlar. Yol kenarında pes dedirten görüntüler

Korona filan dinlemiyorlar. Yol kenarında pes dedirten görüntüler
Koronaya karşı tedbirler artırılırken, Esenyurt'ta yol kenarındaki kadınların fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edildi. Yol Kenarında çekilen görüntülerde pazarlık yapıldığı belirtilirken görüntüler tepki çekti.

Etkisini devam ettiren korona karşı etkin tedbirler alınmaya devam ederken, bazı vatandaşlar hastalığı umursamıyor. İstanbulluların çoğu, hastalığın daha fazla yayılmaması için önlemlere uyarken,  bazı vatandaşlar ise hastalık yokmuş gibi yaşantılarını sürdürüyor.

koronaviruse-ragmen-sultangazide-fuhus-pazarligi-6760-dhaphoto1.jpg

Sultangazi- Mahmutbey yolunu mesken tutan 3 kadının yoldan geçen araçlarla fuhuş pazarlığı yaptığı anlar kameralara yansıdı. Görüntülerde yol kenarında bekleyen bir kadın, kendisiyle ilgilenen bir erkekle konuştuktan sonra kişinin aracına binerek uzaklaşıyor. Kadın kısa bir süre sonra bindiği araç sürücüsü tarafından arkadaşlarının yanına bırakılıyor.

koronaviruse-ragmen-sultangazide-fuhus-pazarligi-6760-dhaphoto3.jpgkoronaviruse-ragmen-sultangazide-fuhus-pazarligi-6760-dhaphoto2.jpgkoronaviruse-ragmen-sultangazide-fuhus-pazarligi-6760-dhaphoto4.jpgkoronaviruse-ragmen-sultangazide-fuhus-pazarligi-6760-dhaphoto5.jpg

Kaynak: DHA

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58