Korona tedavisi gören AKP’li vekil hastaneye kaldırıldı

Korona tedavisi gören AKP’li vekil hastaneye kaldırıldı
Mersin'de evinde korona virüs tedavisi gören AKP Milletvekili Hacı Özkan, doktorların tavsiyesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Özkan, “Hamdolsun ki, endişelenecek bir durumum yok. Rabbimden bize ve tüm hastalarımıza şifa niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

AKP Mersin Milletvekili Hacı Özkan'ın 16 Kasım'da gittiği hastanede, yapılan korona virüs testi pozitif çıktı. Evinde tedavi gören Özkan, doktorların tavsiyesi üzerine hastaneye kaldırıldı.

evinde-koronavirus-tedavisi-goren-ak-parti-milletvekili-hastaneye-kaldirildi-2094-dhaphoto1.jpg

Genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Özkan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "16 Kasım tarihinde vücut kırgınlığı şikayetiyle gittiğim hastanede yapılan Covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştı. Hekimlerimizin tavsiyesi üzerine tedavi sürecim evde devam etmekteydi. Genel durumum iyi olmakla beraber bugüne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi yine doktorlarımızın tavsiyesi ile tedbir amaçlı hastane ortamına nakledilmiştir. Hamdolsun ki, endişelenecek bir durumum yok. Rabbimden bize ve tüm hastalarımıza şifa niyaz ediyorum. Temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyarak bu virüsü hep birlikte yeneceğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

haci-ozkan-korona-virus.jpg

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58