Korona tedavisi nedeniyle uyutulan Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in eski eşinden duygusal paylaşım

Korona tedavisi nedeniyle uyutulan Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in eski eşinden duygusal paylaşım
Korona virüs tedavisi sonrası akciğerlerindeki hasar nedeniyle yoğun bakım ünitesinde uyutulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e en büyük destek eski eşi Havva Minta'dan geldi. Tedavi boyunca başkan Böcek ve oğlu Gökhan'ın yanından ayrılmayan Minta, “30 yıl önce sen beni ayağa kaldırmıştın. Oğlumuz için şimdi sıra sende. Dualarım seninle…" diye paylaşım yaptı.

DHA'da yer alan habere göre, yaklaşık 30 yıl önce, nişanlı olan Muhittin Böcek ve Havva Minta, düğün arifesi öncesi tatsız bir olay yaşadı.

Düğün hazırlıklarını tamamlamak için babasıyla alışverişe gittiği sırada trafik kazası geçiren Havva Minta, uzun süre tedavi gördü. Trafik kazası sonrasında vücudunda hasar oluşan Havva Minta'ya o dönemde en çok nişanlısı Muhittin Böcek destek verdi.

baskan-bocekin-eski-esinden-duygusal-paylasim-3105-dhaphoto1.jpg

Her engele karşı birbirlerine destek olan çift, sevgilerini evlilikle taçlandırdı. Havva ve Muhittin Böcek çiftinin Gökhan adında bir oğlu oldu. Bir dönem kanser tedavisi gören Minta'yı eşi Muhittin Böcek yalnız bırakmadı. Yıllar sonra ayrılık kararı alan çift, oğulları için dost kaldı.

-014.jpg
Havva Minta, Muhittin Böcek'in 17 Ağustos'ta korona virüse yakalanmasının ardından oğlu Gökhan ile birlikte başından ayrılmadı. Başkan Böcek'in korona virüs tedavisi sonrası akciğerlerinde tahribat nedeniyle yoğun bakımda uyutulmasının ardından zor günler geçiren başta oğlu Gökhan Böcek'e destek veren Havva Minta, Başkan Böcek için iyi dileklerde bulundu.

baskan-bocekin-eski-esinden-duygusal-paylasim-2824-dhaphoto3.jpg

Zaman zaman eski eşi ve oğlunun fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan Havva Minta duygulandıran son paylaşımında, “30 yıl önce sen beni ayağa kaldırmıştın. Oğlumuz için şimdi sıra sende. Dualarım seninle…" ifadelerini kullandı.
baskan-bocekin-eski-esinden-duygusal-paylasim-2824-dhaphoto4.jpg
Havva Minta'nın bu paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Kaynak: DHA

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58