Marksist Öcalan'ın şeyhi Hitler mi?

A+A-
Hasan DEMİR

Ortalık Kürtlerin Hitler’i ile dolu.
Şu var ki, Hitler kendisinin Hitler olduğunun farkındaydı amma Kürtlere Hitler’lik yapanlar ve Öcalan’ın tuzağına düşmüş bir kısım Kürt insanına SS olmayı telkin edenler ne yaptıklarının ve bu işin sonunun nereye varacağının pek farkında değiller.
Meselâ Barzani bir Kürt Hitleri’dir çünkü Türk’e tahammülü yoktur. Tapu ve nüfus dairelerinde Türk’e ait ne varsa imha etmesi, Kerkük’te bir tek Türk’e bile tahammül edememesi bunun delilidir. İster eroin tüccarı ister cani olsunlar Türklere bir Kürt kedisi bile vermem diyen Talabani’nin de bu çıkışı ile Hitler virüsü taşıdığını itiraf etmiştir.
PKK’ya her türlü maddî-mânevî stratejik ve lojistik desteği vererek lâzım olduğunda kullanmak için bugünlere gelmesini sağlayan Amerika da Kürtlerin Hitler’i konumundadır.
Bir yardım kuruluşu gibi rahatça teşkilâtlanmasına izin veren, ülkesinde haraç toplattıran, eroin ticareti yaptıran ve adına Türkiye’de iç savaş senaryoları hazırlayan Avrupa Birliği ülkeleri de PKK’nın Hitleri’dir. AB ülkelerinin PKK’nın Hitler’i olduğu şuradan bellidir ki, AKP’nin “Ne pahasına olursa olsun Avrupa Birliği üyeliği” inat ve teslimiyetçiliği, sıfır terör ve bitmiş bir PKK ile teslim aldıkları Türkiye’yi, PKK’ya teslim olmuş bir Türkiye konumuna getirmiştir.
Bugün PKK adına siyaset yapanlar... Kandil’den inen üniformalı teröristleri sınırda saygı duruşu ile karşılayanlar... Şehir şehir gezdirip alkışlayarak, “Türk güvenlik güçlerini ve Kürt halkını çoluk çocuk demeden katlederseniz işte böyle itibar sahibi olursunuz” mesajları verenler ve bütün bu olup bitenleri normalmiş gibi seyredenler de Kürdün Hitler’idir, bundan hiç şüpheniz olmasın.
“PKK silahla bir yere varamayacağını anladı” diyenler de bir bakıma PKK’nın Hitler’idirler de farkında değillerdir.
 PKK silahla bir yere varamayacağını anladı demek, PKK’nın varacağı yere razıyım ama o yolun silahla kat edilmesine onay vermiyorum, ne yapacaksa siyasetle yapsın demek gibi bir şeydir... PKK’nın varmak istediği yer ayrı bir devlettir. Hitler de hedefine varıncaya kadar siyaseti ve demokrasiyi kullanmadı mı? “PKK silah dâhil hiçbir metotla bir yere varamayacağını gördü” doğru bir cümledir.
Biz, tepenin arkasını gördüğümüzü iddia ediyoruz. Bu gidişin sonu  “Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi” maskesi altında bölgeye özerklik verilmesidir. İşte ne olacaksa ondan sonra olacaktır. Elde ettikleri bu psikolojik üstünlükle, yetmediği yerde tehditle, PKK, bütün yerel yönetimleri ele geçirecektir. Ele geçirdiği her yeri ise bir Kandil’e, bir Bekaa vadisine, bir PKK üssüne çevirecek, PKK militanı gibi düşünmeyen Türkler ve Kürtler tasfiye edilecektir. Kürtlerden ve Türklerden arındırdığı yerel yönetimlerde PKK kelimenin tam anlamıyla ırkçılık yapacak, binlerce yıldır kardeş olarak yaşamış insanları Naziler için Yahudi ne ise o konuma düşürecek, kontrol altına aldığı her resmî kurumu, özel mülkiyeti ve sokağı silahlı savunma siperleri haline getirecek, konjonktürü en uygun gördüğü bir gün,  “Kendi kaderimi tayin hakkı istiyorum” diyerek sandığa gidecektir.
Yine o gün AB ve ABD’si ile Batı, “Hakkıdır, zaten sen bir gün bu oylamanın yapılacağına onay vermiştin”  diyecek, Türkiye’den olup biteni sineye çekmesi istenecek. Irak’ta işgalle olanlar Türkiye’de sandık yolu ile hayata geçirilmek istenecektir..
İşte bizim yüreğimizi ağzımıza getiren “iç savaş” o zaman gündeme gelecek, bu “iç savaş”  AB’nin öngördüğü 2011’de olmaz da, 2018’de olur, orasını bilemeyiz ama gidişat bu yöndedir, söylemedi demeyin, elbette ki böyle bir, “Kaptım gidiyorum” a izin verilmeyecek, analar asıl o gün ağlayacaktır..
Allah(c.c.), Kürdü ve Türkü ile bu milleti Öcalancı Nazilerin ve arkalarındaki Haçlı fitnesinin emperyalist tuzağına düşmekten korusun, amin.

  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları