MasterChef Türkiye’de eleme adayı kim oldu. 28 Kasım MasterChef Türkiye'te dokunulmazlığı kazanan takım ve ikinci eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de eleme adayı kim oldu. 28 Kasım MasterChef Türkiye'te dokunulmazlığı kazanan takım ve ikinci eleme adayı kim oldu?
MasterChef Türkiye’de ikinci eleme adayı dün gece dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2’inci dokunulmazlık oyunu için çekimler Nevşehir'de gerçekleşti. Peki, MasterChef Türkiye’de eleme adayı kim oldu. 28 Kasım MasterChef Türkiye'te dokunulmazlığı kazanan takım ve ikinci eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye'de 15’inci haftanın 2’inci dokunulmazlık oyunu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde gerçekleştirildi. Dokunulmazlığı kazanmak için yarışan mavi ve kırmızı takım haftanın 2. dokunulmazlık oyununda galip gelebilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Oyunu kazanan takımın belli olmasının ardından, kaybeden takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık için mücadele ettiler. Gecenin sonunda ise kaybeden takımdan bir kişi eleme potasına gitti. İkinci eleme adayı Sefa oldu.

yenicag-masterchef1-037.jpg

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE 2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu vardı. Yapılan yöresel yemekler, yedi özel konuk tarafından denendi ve sonrasında oylama yapıldı. Sayım sonunda Mavi takım 19-16 oy ile bu akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

yenicag-masterchef2-067.jpg

MASTERCHEF TÜRKİYE BİREYSEL DOKUNULMZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Ramen yapan yarışmacılardan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

yenicag-masterchef3-063.jpg

MASTERCHEF TÜRKİYE ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu en fazla oyu alan Sefa haftanın ikinci eleme adayı olarak potaya gitti.

yenicag-masterchef4-048.jpg

UĞUR VE SEFA ELEME POTASINDA

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oylamaya gitmişti. Ebru ve Uğur eşit sayıda oy alınca potaya gidecek ismi Ebru belirlemişti. Takım kaptanı Ebru, potaya Uğur'u göndermişti.

yenicag-masterchef6-036.jpg

(Kaynak: Hürriyet)

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58