Demirören Medya Grubu o ayrılığı resmen duyurdu

Kanal D Haber'de dün deprem etkisi yaratan ayrılık haberine ilişkin Demirören Medya Grubu’ndan resmi bir açıklama geldi. Açıklamada, görevden alındığı öne sürülen Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Aşçıoğlu kendi isteği ile istifa ederek görevinden ayrıldığı belirtildi.

Haber Giriş: 23 Nisan 2021 Cuma - 11:42
Takip Et
Demirören Medya Grubu o ayrılığı resmen duyurdu

Medyaradar'ın duyurduğu üst düzey deprem bugün yapılan açıklamayla resmiyet kazandı. Demirören Medya Grubu bünyesinde bulunan Kanal D Haber'de üst düzey bir 'deprem' yaşandığını dün Medyaradar'dan açıklamıştı. Buna göre; 2018 yılından beri Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Mustafa Aşçıoğlu ile yollar ayrıldı. Mustafa Aşçıoğlu'nun ayrılmasının ardından, CNN Türk Haber Müdürü Onur Tan, Kanal D Haber Koordinatörü olarak atandı.

Demirören Medya Grubu yönetimi tarafından çalışanlara yapılan açıklamada bu ayrılık ve atama kararı şöyle duyuruldu:

"Değerli Çalışma Arkadaşlarımız, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Aşçıoğlu kendi isteği ile istifa ederek görevinden ayrılmıştır. Sayın Mustafa Aşçıoğlu'na kurumumuza yapmış olduğu katkıdan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dileriz. CNN Türk Haber Müdürü Onur Tan, Kanal D Haber Koordinatörü olarak atanmıştır. Bugün itibariyle geçerli olan atamanın tüm grubumuza hayırlı olmasını umar, Sayın Tan'a yeni görevinde başarılar dileriz. Saygılarımızla"

İLGİLİ HABERLER