Sezgin Baran Korkmaz video yayınladı

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in ardından Sezgin Baran Korkmaz’da bir video yayınladı. Korkmaz’ın videosunda arka planda çalan şarkının sözleri dikkat çekti.

Haber Giriş: 18 Haziran 2021 Cuma - 11:59
Takip Et
Sezgin Baran Korkmaz video yayınladı
+
Aa
-

Kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan firari SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz, video yayınladı.

Yeşillikler içinde bir göl kenarında Drone ile çekilen görüntüyü iş ağı LinkedIn hesabında paylaşan Korkmaz'ın seçtiği şarkı da dikkat çekti. Mümin Sarıkaya'nın, "Ben yoruldum hayat" isimli şarkısını paylaşan Korkmaz'ın seçtiği şarkıda "Şu suskun ağzımı açtırma benim" sözleri de geçiyor.

Şarkının sözleri şöyle:

"Ben yoruldum hayat, gelme üstüme/ Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne / Gözümden gönlümden düşen düşene / Bu öksüz başıma gözdağı verme / Gözümden gönlümden düşen düşene / Bu öksüz başıma gözdağı verme

Ben yanıldım hayat, vurma yüzüme / Yol verdim sevdanın en delisine / O yüzden ömrümden giden gidene
Şu yalnız başımı eğdirme benim / O yüzden ömrümden giden gidene / Şu yalnız başımı eğdirme benim

Ben pişmanım hayat, sorguya çekme / Dilersen infaz et, kar etmez dilime / Sözlerim ağırdır dokunur kalbe / Şu suskun ağzımı açtırma benim / Sözlerim ağırdır dokunur kalbe / Şu suskun ağzımı açtırma benim."