Vatandaşa küfrederek tekme tokat girişti. Bekçi koşarken silahını da düşürdü

Sosyal medyada 4 bekçinin bir vatandaşı yere yatırıp şiddet uyguladığı ve uyarıda bulunan vatandaşı da küfrederek kovaladığı anlar sosyal medyada tepki çekti.

Haber Giriş: 13 Mayıs 2021 Perşembe - 17:40
Son Güncelleme: 13 Mayıs 2021 Perşembe - 18:05
Takip Et
Vatandaşa küfrederek tekme tokat girişti. Bekçi koşarken silahını da düşürdü

Birgün’de yer alan habere göre, Twitter’da Tolga Özçelik adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan videoda, 4 bekçi yere yatırdıkları bir kişiye şiddet uyguluyor. Bekçilerden biri, yerde yüz üstü yatan şahsın sırtına eliyle sert darbeler indiriyor.

Bu sırada olay yerine yaklaşan biri kişi daha bekçilerin şiddetine maruz kalıyor. Yerde yatan kişinin sırtına vuran bekçi, ayağa kalkarak bu kişinin üzerine yürüyor. Şahsa bağırarak küfür eden ve bölgeden uzaklaşmasını isteyen bekçi, ardından bir tekme savuruyor. Bekçi tekme savurduğu sırada düşen cep telefonunu eğilip tekrar cebine koyuyor.

Daha sonra aynı bekçi, kovduğu şahsın peşinden gidiyor. Ardından bir bekçi daha yerdeki şahsın başından ayrılarak o tarafa doğru yöneliyor. Bu bekçinin, arkasından gelmesi için diğer bekçiye “Yusuf” diye bağırdığı duyuluyor.

3 bekçi görüntüden çıktıktan sonra videodan 3 el silah sesi duyuluyor.

Videoyu paylaşan Tolga Özçelik, olayın İstanbul’da gece saatlerinde yaşandığını belirtti. Bekçilerin şahsı yere yatırdığı yerde ‘Grand Anatolia Hotel’ tabelası göze çarpıyor. Grand Anatolia Hotel, İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunuyor.