Nehirden füze gibi fırlayan timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu. Midesinden ertesi gün çıkarıldı

Nehirden füze gibi fırlayan timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu. Midesinden ertesi gün çıkarıldı
Endonezya'nın Borneo adasında yaşanan olayda, nehre yüzmek için 8 yaşındaki çocuk, nehirden bir anda füze gibi fırlayan timsaha yem oldu. 8 yaşındaki çocuğun cansız bedeni, timsahın midesinden ertesi gün çıkarılabildi.

Timsahlar, dünya genelinde dehşet saçmaya devam ediyor. Son olarak Endonezya'da yaşanan olay, duyanları şaşkına uğrattı. Haberler. com'da yer alan habere göre Endonezya'nın Borneo adasında nehre yüzmek için giren 8 yaşındaki çocuk, dev timsaha yem oldu. Ertesi gün yakalanan timsahın midesinden çocuğun cansız bedeninin çıkarılma anları yürekleri dağladı. 

BABASIYLA NEHİRDE YÜZÜYORDU 

Kan donduran olay Endonezya'nın Borneo adasında meydana geldi. Babasıyla nehirde yüzen 8 yaşındaki çocuk dev timsahın saldırısına uğradı. Baba timsahın bir anda yükselip çocuğunu yutması karşısında bir şey yapamadı. Acılı baba, timsahın arkasından yüzdü ancak yetişemedi. 

Kutai Timur bölgesindeki yerliler ertesi gün altı metrelik timsahı yakaladı ve içinde çocuğun cansız bedenini hayvanın karnını yarıp çıkardılar. YouTube'da yayınlanan videoda, kurtarma görevlilerinin çocuğun cansız bedeninin timsahın midesinden çıkarıldığı an ailesinin izleyip ağladığı görüldü.  

 

 

 

Etiketler: , , , , ,
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58