Ölüm tehdidi eden edene: Bir ölüm tehdidi de Fatih Tezcan’dan geldi

Ölüm tehdidi eden edene: Bir ölüm tehdidi de Fatih Tezcan’dan geldi
Sevda Noyan’ın Ülke TV’deki skandal sözlerinin ardından bir ölüm listesi çıkışı da Fatih Tezcan’dan geldi. Atatürk’e ettiği hakaretlerle bilinen Tezcan, "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" dedi.

Sevda Noyan’ın Ülke TV’de katıldığı programda "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür" şeklindeki sözleri büyük tepki çekmeye devam ederken, bir ölüm listesi de Fatih Tezcan’dan geldi. Sosyal medyada Atatürk’e ettiği hakaretlerle bilinen Tezcan, sosyal Youtube kanalında paylaştığı videoda,  "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" şeklinde konuştu.

Atatürk'e hakaretten de yargılanan Tezcan, YouToube kanalında paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede" dedi. 

Tezcan'ın ifadeleri şöyle:

"Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede.

Erdoğan'a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan'a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi... Devlet Bahçeli de orada. Cumhur İttifakı değil mi bu? Yer mi gözünüz FETÖ'nün PKK'nın kimse artık ağa babası feriştahı yer mi o zaman? Ailenizi kendinisin nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede."

İlgili Haberler
Kemal Kılıçdaroğlu, Fatih Tezcan için harekete geçtiSevda Noyan'dan 15 Temmuz ve 17-25 Aralık sonrası skandal tweetlerFETÖ'nün kanalında çalışan Engin Noyan'ın eşi Sevda Noyan canlı yayında ölüm listesi açıkladıİsmail Koncuk’tan Fatih Tezcan hakkında suç duyurusuAtatürk düşmanı Fatih Tezcan’dan Atatürk reklamına skandal tepki
  • Yorumlar 24
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş