Baba Vanga ve Nostradamus’un 2021 kehanetlerini söylemekten kaçındılar. Özel tarih ortaya çıktı

Baba Vanga ve Nostradamus’un 2021 kehanetlerini söylemekten kaçındılar. Özel tarih ortaya çıktı
Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga ve Nostradamus yeniden gündeme geldi. Dünya bir süredir korona virüs kabusuyla mücadele ederken diğer yandan kimi insanlar ünlü kahinlerin daha önce söylediği sözlere tekrar kulak kabartıyor. Nostradamus'un kehanetleri içinde çok özel bir tarih de dikkat çekiyor. Haliyle kehanetleriyle ilgili bilgilerin ateşi iyice yükseldi.

1504 yılında Fransa'da doğan dünyanın en ünlü kahini Nostradamus, 1566 yılında hayatını kaybetti. Ardındaysa dünyayı yaşadığı 16. yüzyıldan günümüze kadar meşgul eden kehanetler bıraktı. 
Öte yandan Fransız astrolog Michel de Nostredame'un hayatını konu alan belgesel ses getirdi. Nostradamus olarak bilinen Fransız fizikçi ve astrologun kehanetlerini yeniden gözden geçiren araştırmacılar dünyayı ve insanlığı bekleyen korkunç felaketlerin yaklaştığını öngördü. Üstelik bu sefer 10 Mayıs tarihi işaret edildi.
DEPREMLER GÜNLER BOYU SÜRECEK
Geçmişte, 11 Eylül saldırısını, Adolf Hitler'in ortaya çıkışını ve Büyük Londra Yangını ile birlikte birçok gelişmeyi önceden gören Nostradamus'un kehanetleri hakkında yayınlanan, "Nostradamus: End of Days" (Nostradamus: Günlerin Sonu) isimli belgeselde uzmanlar kehanetleri gün yüzüne çıkarttı.
942 farklı kehanette bulunan Nostradamus'un kehanetleri 3793 yılına kadar sürüyor. The Sun sitesine konuşan Bobby Shailer, "İngiltere'yi sular basacak ve büyük bir savaş başlayacak. Hollywood olduğunu düşündüğümüz yerde bir deprem olacak ve sallantılar geceler boyu sürecek" çıkarımını yaptı.
BU TARİHE DİKKAT! 
Nostradamus'un 10 Mayıs'ta insanlığın sonunun geleceğine dair kehanette bulunduğunu söyleyen diğer Nostradamus uzmanları korkuttu. Yıl konusunda kesin konuşmaktan çekinen araştırmacılar 10 Mayıs tarihine ilişkin uyarılarını yaptı.
Nostradamus kehanetlerine ilişkin araştırmalarını sürdüren Shailer, "Hükümetler hazır olmalı. Sıradaki dünya savaşı önceki iki savaştan çok daha kötü olacak. Bence birkaç yıl içinde üçüncü dünya savaşı başlayacak. Nostradamus, bu savaşın 25-29 yıl sürebileceğini ve sonrasında ufak savaşların yaşanacağını söylüyor" dedi..
YANARDAĞ PATLADI
Nostradamus'un yanardağların patlayacağını öngördüğünü dile getiren Shailer, özellikle ABD'deki Yellowstone Parkı'nda bu patlamaların gerçekleşeceğine dair bir iddiada bulunduğunu da ifade etti.
Shailer, Nostradamus'un Güneş'te büyük patlamalar yaratacağını da öngördüğünü dile getirirken, "Bu durumlar bütün elektronik sistemlerimizi etkisiz hale getirecek" diye konuştu.
BABA VANGA 2021 KEHANETLERİ!
Balkanlar'ın Nostradamus'u olarak bilinen, 1996 yılında hayatını kaybeden ve ölmeden önce 11 Eylül 2001 saldırısı ile ilgili çok ilginç tahminler yürütmüş olan Baba Vanga, bu sefer Çin ile ilgili bir kehaneti yüzünden gündem oldu.
Daha önce birçok "kehaneti" ile dikkat çeken Baba Vanga gündeme bomba gibi düşen bir iddiayla yine gündeme geldi. Baba Vanga daha önce Donald Trump, Vladimir Putin, Avrupa'da salgın ve Rus nükleer denizaltısı ile ilgili yaptığı "kehanetler" ile gündeme gelmişti. Baba Vanga bu sefer bir "ejderha kehaneti" ile dikkatleri çekti. İddialara göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in gelecek yıl bir suikast girişiminin kurbanı olacak ve Avrupa'da birçok terör saldırısı düzenlenecek. Baba Vanga'nın, "Aşırı dinciler ve aşırı milliyetçiler Avrupalı demokrasilere karşı kimyasal silahlar kullanacak." kehanetinde bulunduğu da iddia ediliyor.

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58