PKK'nın gücü matbuattaki işbirlikçilerinden..!

A+A-
Behiç KILIÇ

Dikkatinizi çekerim!..
Eşkıya çetesi İstanbul’da hem de Beyoğlu çevresinde saldıracak.. Ön hazırlıkları DTP denilen üslerinde yapıyorlar.. Saldırıyı gerçekleştirecek robotlar programlanıyor.. Sonra ellerinde silah, bıçak, satır, sopa ile harekete geçiliyor.. Bu hazırlıkları medyada daha sonra izliyoruz..
Devamında, Hacıahmet Mahallesini basmak istiyor eşkıya ve burada mahallelinin direnişi ortaya çıkıyor.. Bu durum da görüntüleniyor.. Mahalleli arasında silah çekenler fotoğraflara yansıyor...
Bütün bu olanların medya görüntülerini hangi haber kuruluşu belgeliyor?!
Fransız Haber Ajansı!!.
Bunun üzerine söz sallamaya lüzum var mı?!
 Büyük bir  “iç-dış” medya sarmalı vardır..
Bu sarmal görülüp karşısına dikilmedikçe Türk Milleti kaybetmeye mahkumdur...
Okuduğunuz ve yücelttiğiniz gazete, dinleyip inandığınız tv size aslında ne enjekte ediyor, farkında olmak zorundasınız..
Onların sayenizde süper zenginler olmalarını falan şimdi dile getirmiyorum..
Sizlere neyi hazmettirdiklerine bakın!..
Aslında kimdir bunlar biliyor musunuz?!
Bilmeye mecbursunuz.. ve de sırtınızı dönmeye...
Yazdıkları, söyledikleri, fikir tartışması diye sokuşturdukları..
Oralara sürülen kimlikler?!!
Neden buralarda hep aynı prototipler vardır?!
Bu gün Türkiye’nin huzuruna sürülen aydın sanatçı denilen kimliklerin etnik saplantıları çerçevesinde ve de  “intikam” duyguları ile sundukları ama adına  “demokrasi”  dedikleri yutturmacalarla milletimizi zorladıkları teslimiyetler görülebilmekte midir?!.
Hayır?!.. Çünkü patronların hem etnik yapıları hem de sermaye rotaları da, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tasfiyesi lehinedir...
Sarmal budur.. İşte bu sarmal, örneğin PKK çetesinin en önemli silahıdır...
Hadiseler ortada...
Önü ardı ne olursa olsun, PKK eşkıyası geldi, Tokat’ta yedi askeri şehit etti.. Daha bu çocuklarımızın kanı kurumadan matbuatın DTP’yi, DTP’nin içindekileri kurtarma telaşına düşmeleri çok çarpıcı bir örnektir.. Bu cemaat hiç ödün vermeden PKK çetesine kendilerini siper ettikleri halde, milli (!) matbuatın onları aklama gayretini gelin de anlatın...
Eşkıya çetesi  “peygamberleri(!)”ni İmralı’dan alma hesapları ile, şehirlerde saldırılar düzenliyorlar.. Bunların dilleri bir yerlerine kaçıyor, usulen bir kaç haber, eşkıyayı eleştiren, tepesine binen yok!.. Daha haberi gizlemek için başvurulan, gündemi saklamaya yönelik üfürük  “darbe”  senaryoları var.. Eşkıya yakıp yıkıyor, molotofla can alıyor, bunlar hâlâ tepkisiz... Ne zaman vatandaş tepki koyup eşkıyanın karşısına dikiliyor, matbuatın dili çözülüyor... Eşkıyanın yanında yer alarak vatandaşı, Türk Milletini eleştiriyorlar!..
İzmir’de böyle oldu, İstanbul’da böyle oldu.. Muş’ta böyle oldu!..
İstanbul’da çete organize biçimde mahalle saldırısı gerçekleştiriyor, malum matbuat (iktidar yalakaları) bunu sorgulayacaklarına, kendisini savunan mahalleli arasından provokasyon çıkarmaya çalışıyor.. Çünkü önemli olan unsur şudur.. Bu gazetelerde Kürtçü sermayenin patronajı vardır... Güya ulusal gazete!..
Eşkıya Muş Bulanık’ı resmen yakıyor.. Kepenk kapamayan dükkanlar cayır cayır yakılıyor.. Ne fail var ne de sorgulayan!!. Oklar, kendisni savunan vatandaşı linç ediyor.. Niye silah kullanmış..
Çeteye kendisini siper eden güvercin Ahmet (Türk!..) demeci patlatıyor,  “O adam Jitemci.”  Vatandaş da Mardin’li güvercin Ahmet de.. Devletine bağlı Mardin’li kötü, PKK fedaisi Mardin’li iyi!.. Ahmet Türk’ün cüreti, beyanı bu..
İşte bu matbuat bu mantığın matbuatıdır, iyi tanıyın..

Yazarın Diğer Yazıları