Polislere hamileyim dedi. Şişliğin nedeni sonradan ortaya çıktı

Polislere hamileyim dedi. Şişliğin nedeni sonradan ortaya çıktı
İzmir’in Konak ilçesinde denetim yapan polis ekipleri, hamile olduğu ileri sürülen 24 yaşındaki S.O’nun karın bölgesine sarılı yaklaşık 1 kilo bonzai maddesi buldu. Hamile olmadığı ortaya çıkan kadın gözaltına alınırken, uyuşturucu maddeye el konuldu. Yapılan kimlik kontrollerinde ise S.O.'nun uyuşturucu madde ticaretinin yanı sıra motorlu taşıt hırsızlığı gibi birçok suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı.

DHA’da yer alan habere göre, İzmir’de hamile olduğunu iddia eden kadının üzerinden 1 kilo bonzai maddesi çıktı.

HAMİLE OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Gaziler Caddesi üzerinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle uygulama başlattı. Uygulama sırasında bir taksiyi durduran polis ekipleri, arka koltukta oturan S.O.(24) ve yanındaki S.S.'nin (28) sokağa çıkma izinlerini talep etti. Fakat şüphelilerden S.S., sokağa çıkma izinlerinin olmadığını, arkadaşı S.O.'nun hamile olduğunu ve hastaneye gittiklerini söylediği ileri sürüldü.

2 ŞEFFAŞ POŞETİN İÇİNDEN ÇIKTI

Bu sırada, S.O.'nun çelişkili ifadeler vermesi üzerine durumdan şüphelenen polis ekipleri, olay yerine kadın polis memuru talep etti. Bölgeye gelen kadın polis memurunun şüphelilerin yaptığı üst aramasında, S.O.'nun karın bölgesine sarılmış 2 şeffaf poşet halinde yaklaşık 1 kilo bonzai maddesi ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINDI

Yapılan kimlik kontrollerinde ise S.O.'nun uyuşturucu madde ticaretinin yanı sıra motorlu taşıt hırsızlığı gibi birçok suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı. S.S. ve S.O. gözaltına alınarak emniyete götürülürken, uyuşturucu maddeye de el konuldu

PARA CEZASI KESİLDİ

S.S. ve S.O.'ya sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmekten 3 bin 150'şer lira para cezası kesilirken, ifadelerinin ardından Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildikleri öğrenildi.

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş