Sen öpüşürken iyi de biz çay içerken mi kötü Kerem. Kafelere gidenlere salak demişti

Sen öpüşürken iyi de biz çay içerken mi kötü Kerem. Kafelere gidenlere salak demişti
FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrolü Kerem Bürsin’den yeni bir açıklama geldi. Bürçin, dün rol arkadaşı Hande Erçel ile çektiği videoda kafelere gidenlere “salak” dediği için özür diledi. Bursin’in rol arkadaşı Erçel ile çektikleri öpüşme sahnesi sosyal medyada viral olmuştu.

Oyuncu Kerem Bürsin dün kafelere gidenler için sarf ettiği “Salak” sözüyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. 33 yaşındaki oyuncu gelen tepkilerin ardından açıklama yaptı. Özür dileyen Bürsin şunları söyledi:

Maalesef dün kullandığım 'salak' kelimesi doğru ve hoş bir tercih değildi. Bu yanlışım için özür dilerim. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak. Günlük vaka sayısında dünyada ilk sıradayız. Eğer ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. 'Setler?' diye soracaksınız. Senaryolardan dolayı maalesef oyuncular maske takamıyor. Sahne arasında hep maske takıyoruz. Sürekli test oluyoruz. Mesela setimizde 5 vaka çıktı. Ben de, partnerim de pozitif olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım.

 

İlgili Haberler

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58