TCDD uyarı panolarında ve reklam panolarında 'Love Erdoğan' görüntüsü yansıtıldı

TCDD uyarı panolarında ve reklam panolarında 'Love Erdoğan' görüntüsü yansıtıldı
Marmaray’da Bostancı Durağı’nda inen vatandaşlar, TCDD panosunda 'Love Erdoğan' görseli ile karşılaştı. Love Erdoğan görsellerinin, Marmaray'ın yanı sıra İstanbul'un diğer ilçelerinde de reklam panolarına yansıtıldığı öğrenildi.

İstanbul’un önemli ulaşım ağları arasında yer alan Marmaray ile yolculuk edenler, Bostancı Durağı’ndaki Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Panosu’nda ‘Love Erdoğan’ görseli ile karşılaştı.

‘Love Erdoğan’ yazısını görenler, panoyu videoya alırken, diğer duraklardan Marmaray’a binen vatandaşların da ‘Love Erdoğan’ yazısı ile karşılaştığı aktarıldı.

Love kelimesinin İngilizce karşılığı Aşk olarak geçiriyor.

Diğer yandan, geçtiğimiz günlerde Amerika’nın önemli meydanları arasında yer alan Times Meydanı’nda FETÖ’cüler tarafından ‘Stop Erdoğan’ görüntüsü yansıtılmıştı. Skandal 'Stop Erdoğan' yazısına Türkiye’den çok sayıda tepki yükselmişti.

ERENKÖY DURAĞI'NDA DA GÖRÜLDÜ

Marmaray'da Erenköy durağında inen vatandaşlar da Love Erdoğan yazısı ile karşılaştılar. Marmaray yolcuları, panoların fotoğraflarını kaydetti. 

Diğer yandan 'Love Erdoğan' görselinin İstanbul'un diğer ilçelerinde de görüldüğü öğrenildi. Bayrampaşa Belediyesi'nin önünden geçen vatandaşlar da 'Love Erdoğan' görseli ile karşılaştı. AKP'li belediyelerin de çalışmaya destek verdikleri bildirildi. 

 

 

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş